Всеукраїнський науковий колоквіум “Феномен міста: вітчизняний та зарубіжний досвід”

Дата: 19 травня 2016 року
Адреса: вул. М. Тимошенка, 13-б, читальний зал бібліотеки
Час: з 10.00 по 15.00
Контактна особа: Салата Оксана Олексіївна, заступник директора Інституту суспільства з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи.

ukraineУ межах Фестивалю науки в Університеті відбудеться Всеукраїнський науковий колоквіум, на якому будуть обговорюватися питання розвитку міста як цивілізаційного центру, зокрема:

• місто як культурно-семантичний феномен;

• мультикультурний простір міста, діалог культур;

• Київ: проблема столиці – ментальної, культурної, геополітичної (команда Київського університету імені Бориса Грінченка, кафедра історії України);

• Вінниця – поліконфесійний та поліетнічний феномен (команда Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського);

• мегаполіси в системі адміністративно-територіального устрою;

• архітектоніка культурного простору міста;

• архетип міста у літературі та культурі.

Для всіх учасників Всеукраїнського наукового колоквіуму та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка буде презентовано виставку робіт відомого українського художника Олега Короткевича.

У межах заходу буде визначено і нагороджено переможців конкурсу «Київ і кияни очима студентської молоді», який проходив протягом останнього місяця.

До участі у науковому колоквіумі запрошені студенти та науковці Київського університету імені Бориса Грінченка, Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка.