Майстер-клас «STEAM та Інтернет речей» в рамках Фестивалю науки

Дата: 18 травня 2016 року
Місце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б, ауд. 226
Контакти: (044) 485-20-87, НДЛ інформатизації освіти

05 18 3dСвіт обертається навколо інновацій; нові ідеї, нові продукти, нові рішення існуючих проблем, відмінною рисою сучасного суспільства є стрімкий розвиток IT-галузі, робототехніки, нанотехнологій, 3Д друку та Інтернету речей, що виявляє потребу у досвідчених фахівцях на світовій арені та хоча б основних навичок у кожного. Наука, технології, інженерія та математика є основою для інновацій. Розвиток STEM освіти має вирішальне значення для розвитку суспільства.

В нашому Університеті створені всі необхідні умови для якісної підготовки конкурентоспроможних фахівців технічних та інженерних галузей – моделюванню, проектуванню та програмуванню вбудованих систем, прикладній математиці, але це не означає, що студенти інших спеціальностей не можуть долучитись до розвитку нових науково-технічних ідей.

Кожен бажаючий може спробувати себе в якості 3D дизайнера чи розробника робота 18 травня о 15.00, ауд. 226, вул. М. Тимошенка, 13б.

Запрошуємо до участі!