Зустріч викладачів та студентів Університету з представниками Університету Кадису (Іспанія)

Дата: 6 жовтня 2016 року

Час: 10.00

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка 13-Б, ауд. 227

Шановні викладачі та студенти Університету, запрошуємо Вас на зустріч зі співробітниками Університету Кадису (Іспанія) – Хуан Карлосом Гарсією Галіндою, генеральним директором відділу міжнародних зв’язків та Андресом Сантаною Аррібасом, завідувачем Центру співробітництва з країнами Східної Європи. У 2016 році Університет Грінченка та Університет Кадису стали партнерами в рамках програми академічної мобільності Еразмус+.

Під час зустрічі запланована презентація науковцями Університету Грінченка напрямів наукових досліджень, які здійснюються в Університеті, та особливостей міжнародної співпраці, а представники Університету Кадису представлять програму мобільності Еразмус+.

Сподіваємося, що можливість поспілкуватися із представниками Університету Кадису та обговорити можливості подальшої співпраці сприятиме розвитку партнерських відносин між нашими університетами.