Щорічний конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка на Вікі-порталі «Словник Грінченка та сучасність»

Дата проведення: 07 грудня 2016 р.
Місце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б, ауд. 504
Початок: о 15.00 год.
Контакти:
НДЛ інформатизації освіти, Варченко-Троценко Л.О., т.485-20-87

З нагоди Грінченківської декади в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка та сучасність»

Студенти та викладачі використовуючи шаблон опрацьовують слова із словника Бориса Грінченка, (додають тлумачення з сучасних українських та іноземних словників, ілюстрації, аудіо-, відео ресурси, цікаві факти тощо).

Спільними зусиллями команди вже опрацювали більше 4-х тисяч слів!

Але ще є над чим працювати!

Приєднуйся!

07.12.2016 р. підрозділи радо презентують своїх 3 найкращі слова, додавши їм нового рівня опрацювання.

Кожна команда (у порядку, витягнутого жребію) представляє 3 найкраще інтерпретованих слова (на екрані демонструють найкращі слова, заповнені на Вікі-порталі).

Кожен виступ команди (представлення 3-х слів) триває 5-10 хв.

Кількість учасників команди, що представляє підрозділ – 5 осіб.