Сьомий Міжнародний телеміст з Університетом Сетон Хол (Нью Джерсі, США)

Дата: 13 грудня 2016 року

Місце: Маршала Тимошенка, 13 Б, аудиторія 411

Час: 16.00

13 грудня 2016 р. о 16:00 в аудиторії 411 відбудеться Сьомий Міжнародний телеміст у формі Скайп конференції між магістрами істориками Сетон Хол університету, Нью Джерсі, США (керівник професор Дейлі Д. К.) та магістрами істориками Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка (керівник доцент Тарасенко О. О.).

Сьомий Міжнародний телеміст присвячений звіту американських істориків про виконання їхньої частини спільного науково-дослідницького проекту «Дослідження історії української діаспори у штаті Нью Джерсі, США за допомогою цифрових технологій».

Співробітництво між нашими університетами триває вже дев’ятий рік, підписано договір про співпрацю, на проведення проекту отримано грант.