Наукове товариство Університету Грінченка запрошує на засідання англомовного кінодискусійного клубу

Дата: 20 січня 2017 року

Час: 14.00

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13-б, ауд. 304

Нkinoklubаукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка запрошує всіх бажаючих переглянути американсько-британський науково-фантастичний фільм «Interstellar» про міжзоряні подорожі в інші виміри від відомого кінорежисера Крістофера Нолана.

У головних ролях: Меттью Макконехі, Енн Гетевей, Джессіка Честейн, Кейсі Аффлек і Майкл Кейн.

В основу сюжету лягли наукові праці американського астрофізика Кіпа Торна, присвячені дослідженню гравітаційних полів і можливості створення машини часу.

Картина демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Після перегляду всі охочі зможуть об'єднатись у міні-групи і обговорити побачене. Мова спілкування – англійська!

Презентацію фільму проведе куратор кіноклубу, викладач кафедри англійської філології та перекладу, Тетяна Жулкевська.

Для участі у заході заповнюйте google форму

P.S. Слідкуйте за новинами в офіційних спільнотах у соціальних мережах: