УВАГА! До відома студентів!

Дорогі студенти-грінченківці!

Ви всі знаєте, що у будь-який момент Ви можете прийти до каб.416 (Корпус №1 за адресою: вулиця Маршала Тимошенка, 13Б) і написати Заяву на грошову допомогу, можете підійти до профорга академгрупи або заступника із соціально-гуманітарної роботи адміністрації факультету чи інституту і Вам допоможуть, але для більш комфортної співпраці, ще раз, надаємо зразок Заяви на грошову допомогу.

Профспілкова допомога завжди поруч!

  


 

Інформація щодо субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в гуртожитках

Студенти, які проживають у гуртожитках Київського університету імені Бориса Грінченка, мають право на отримання субсидії – адресної безповоротної допомоги зі сплати житлово-комунальних послуг у порядку, передбаченому законодавством.

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848, субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня) та опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).

Які документи необхідні?

Для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає за фактичним місцем проживання:

 • заяву про призначення житлової субсидії (за встановленою формою: https://www.msp.gov.ua/news/16214.html);
 • декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики (зразок за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/16214.html);
 • довідки про доходи – у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому цим Положенням. У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру (довідку про стипендію можна отримати в бухгалтерії Університету (м.Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, каб. 106, тел. (044) 272-13-41)
 • договір наймання (оренди) житла.

Куди звертатись за призначенням субсидії?

Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання).

З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх на папері поштою або в електронній формі (через офіційний вебсайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний вебпортал електронних послуг).

Для оформлення субсидії онлайн потрібно перейти за посиланням «Оформлення субсидії онлайн».

  


 

Дорогі студенти!

Просимо долучитися до цікавого та корисного заходу!

Запит про сприяння розповсюдженню інформації про відбір учасників освітнього проєкту “EU Study Days” Представництва Європейського Союзу в Україні

Представництво Європейського Союзу в Україні із радістю повідомляє про запуск освітнього проєкту “EU Study Days”, що відбудеться у період із березня до червня 2021 року. Відповідне оголошення про відбір учасників проєкту було нещодавно опубліковано Представництвом Європейського Союзу в Україні.

EU Study Days – це освітній проєкт Представництва ЄС в Україні, започаткований сім років тому. Проєкт надає можливість українським студентам та випускникам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між Україною та ЄС від провідних експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє створенню мережі молодих українців, де вони зможуть обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи, а також стати рушійною силою зближення України та ЄС. Із 2013 року в межах проєкту було проведено більше ніж 32 тижневі сесії у різних містах України. Цього року заплановано проведення 12 онлайн- модулів. Кожен модуль передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських і українських експертів. Окрім того, учасники отримають інформаційні матеріали та зможуть перевірити свої знання, склавши тест.

За додатковою інформацією можете звернутися до Вікторії Давидової, Радниці з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та/або до організації  виконавця проєкту: ГО «Молодіжна Альтернатива» (контактна особа – Людмила Кудіна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 

З повагою,

Матті Маасікас

  


 

До уваги студентів – членів ППОС!

У зв’язку із карантинними обмеженнями, дистанційним навчанням та перебуванням у рамках правил локдауну, у зв’язку зі змінами у складі Профкому (за причини закінчення навчання в Університеті його членів) надаємо оновлений список голів Профбюро по структурних підрозділах.

Дорогі грінченківці, не забувайте, що ви завжди можете звернутись за допомогою до свого голови Профбюро та у 401 кабінет (вул. Маршала Тимошенка, 13Б).

  


 

Профспілкові заяви

Дорогі студенти!

Нагадуємо, що всі грінченківці, які перебували на контрактій формі навчання і за результатами минулої сесії перейшли на бюджетну форму, мають написати 3 заяви, зразки яких надаються нижче. 

 

Заяви на вступ до профспілки студента бюджетної форми навчання

 

 З повагою, ППОС

  


 

Проїзні квитки для студентів

Дорогі студенти-грінченківці!

З метою збереження пільгового проїзду у міському транспорті продовжується перехідний період для всіх студентів столиці і зокрема нашої грінченківської громади отримання транспортної картки «Е-квиток». Враховуючи вищезазначене 31 серпням 2020 року була підписана Угода №30/20 між Професійною спілкою «Студентська профспілкова асоціація міста Києва» та Київським університетом імені Бориса Грінченка, де зазначено, що вартість однієї транспортної картки становить 50 грн. Термін її дії до 01.09.2021 року. Тариф на проїзд встановлюється розпорядженнями Виконавчого органу Київської міської ради. Всі студенти, які ще за різних обставин, не могли придбати носій електронного квитка, мають можливість це зробити до кінця календарного року.

З приводу замовлення та придбання носія електронного квитка, звертатись в Університеті до голів Профбюро Інститутів та Факультетів.

Контактні телефони від Міської профспілки:
1. Вероніка Олександрівна Серебряник – (044) 204-98-46
2. Професійна спілка «Студентська профспілкова асоціація міста Києва» - (044) 204-84-07, (044) 204-84-57

Зробіть для себе трансфер по місту зручним і комфортним.

 

З повагою, Профком

  


 

Засідання Профкому

15 вересня 2020 року відбулось перше у новому навчальному році засідання Студентського Профкому, під час якого були оговорені нагальні питання життєдіяльності профспілкової організації та необхідні кроки до поліпшення соціально-економічного стану студентів під час карантину. Профспілкова студентська організація продовжує працювати на захист і допомогу кожному студенту-грінченківцю, враховуючи правила та обмеження карантинного періоду.

 

З повагою, Профком

 

Засідання профкому 

Вас вітає Студентський профком

 


 

До уваги студентів!

 

Дорогі студенти-грінченківці! Розпочалась організація розповсюдження транспортних карток – носіїв електронного квитка, що зареєстровані та призначені для оплати проїзду за рахунок транспортного ресурсу серед студентів. На сьогодні ми з вами маємо підписану Угоду і вже від сьогодні можна забирати вищезазначені картки, які були замовлені ще до початку карантинного періоду в країні (до 12 березня).

За більш детальною інформацією звертатися до кабінету №401 за адресою: вулиця Маршала Тимошенка, 13Б.

 

УГОДА!


 

Вітаємо з початком нового навчального року

 


 

ППОС вітає всіх із Днем закоханих!  

 


Оголошення про надання грошової допомоги студентам!

 


Лист-фіксація (роз'яснення)

 


 Відеоролик до Звітно-виборної студентської профспілкової конференції

 


До уваги студентів!

Дорогі студенти!

Інформуємо про наявність нової інформацію, яку вам корисно знати.

З повагою, Профком

https://www.facebook.com/ Glavcom.ua/videos/ 428137677838898/

 


Столичний Профком

11 жовтня 2019 року у концертній залі Київського палацу дітей та юнацтва відбулись загальні збори голів Первинних профспілкових організацій закладів освіти міста Києва. У роботі столичного Профкому брала участь делегація від нашого Університету: голова ППО – Трухан О.Ф., голова ППОС – Перепельченко О.В та голова Профбюро Інституту філології – Гавриленко Антоніна.

Під час роботи зборів оговорювались організаційні питання щодо подальшої діяльності профспілкових організацій та установ освіти, мотивація вступу до Профспілок, а також надійний захист прав та гарантій спілчан, зокрема: гідна оплата праці, пенсії, стипендії. Піднімались питання скорочення отримання академічних стипендій для студентів та встановлення розміру стипендії студентів на рівні, не нижчому від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Як завжди, на сторожі прав та інтересів освітян столиці стоїть Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України. Із вітальним словом та резолюцією про подальші кроки спілчан виступив голова КМОППОіНУ – Олександр Михайлович Яцунь. До роботи столичного профкому долучився мер столиці – Віталій Володимирович Кличко та заступник голови Київської міської державної адміністрації – Валентин Миколайович Мондриївський.

Було безліч запитань, але головне, що була розроблена програма дій, інтегрована на поліпшення життєдіяльності кожного освітянина столиці.

Резолюція загальних зборів голів первинних профспілкових організацій закладів освіти м. Києва

Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком
Столичний Профком

 


Дорогі студенти!

29 жовтня 2019 року у Столичній аудиторії №503 відбудеться Звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів нашого Університету.

Студентський профком працює з 5 вересня 2019 року по четвергах. Зауваження та пропозиції надавати до 401 кабінету Корпусу №1.

З повагою,

Профком

 

 


 

den_donora

den_donora


 

 03_profspilka.jpg


 

 nmts


 

Дорогі студенти-грінченківці!

Робимо більше добрих справ, хороших проступків та широкого серця! 

den_donora

den_donora

den_donora


velykden


velykden


Дорогим студентам-випускникам!

У пітьмі найслабкіше світло видно здалеку. З’являючись із неї, натхненні енергією творення, ви маєте можливість надихнути інших – тих, хто готовий запалити вогонь у своїх та інших серцях. Об’єднані разом, ці світочі зливаються у могутнє полум’я. Коли ви досягаєте успіху, не треба забувати тих, хто допомагав вам на шляху до нього. Розділіть свій успіх із ними…

vypusknykam


Вітаємо всіх із закінченням навчального року, бажаємо гарного літа і здоров’я!

Надаємо наступну фінансову звітність: за ІІ семестр 2017-2018 н.р. на наш з Вами рахунок надійшло – 90595 грн. 58 коп. З них на грошову допомогу витрачено – 51000 грн. 00 коп. З них пішло на культурно-масовий сектор – 5742 грн. 00 коп. За банківське обслуговування ми з Вами витратили трохи більше 2000 грн. 00 коп. До Київської міської профспілки освіти і науки ми відрахували, відповідно Постанові №1 Президії від 12.03.2015 р., встановлену норму у розмірі 5% від загального обсягу отриманих членських профспілкових внесків.

Контроль за виконанням фінансової програми здійснюється Київською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України. 


 Кошторис Профспілкового комітету Первинної профспілкової організації студентів на 2018 рік

Кошторис Профспілкового комітету Первинної профспілкової організації студентів на 2017 рік

 

 

den donora 2018 1

den donora 2018 2

 


З Великодніми святами

04 квітня 2018 р. (середа) з 14:00 до 16:00 у їдальні навчального корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка) ППОС роздає пасочки студентам соціальних категорій. Для їх отримання просимо бути по 1-й відповідальній особі від структурного підрозділу.  

velykden


Дорогі грінченківці! Із початком ВЕСНИ!

Благословенні Богом українки:

шляхетні пані, мудрі берегині...

Не знає світ достойнішої жінки

ніж та, що народилась в Україні.

Вродливі, гонорові, непокірні,

розсудливі, сміливі і завзяті.

Талановиті, віддані і вірні,

душею щирі, на добро багаті.

Долонями готові світ зігріти,

Любові полум'я у серці не згасає.

Де шлях проліг ваш - проростають квіти,

сміються діти, сонце в небі сяє.

Сестра, кохана, мама і дружина,

хоч доля ваша всякою буває,

Незламні духом Ви, як Україна.

Нехай Вас Бог з небес благословляє!

12 19 vitannia sviato


Свято наближається 

12 19 vitannia sviato


Дорогі студенти!

Рішенням Профкому від 13.09.2017 р. заплановано:

І семестр:

 • гуртожиток (бульвар В.Гавела,46) - святкування Покрови (14 жовтня);
 • відзначення студентів-грінченківців до Дня Захисника України - бійців АТО;
 • Міжнародний день студента (17 листопада);
 • святкування Дня Св.Миколая (19 грудня) - по Університету, гуртожиток (бульвар В.Гавела,46);
 • святкування Нового 2018 року (подарунки для дітей зі студентських родин та студентів-грінченківців соціальних категорій).

ІІ семестр:

 • святкування дня Св.Валентина по Університету;
 • Акція "Великодні дзвони" - гуртожиток (бульвар В.Гавела,46), діти зі студентських родин та студентів-грінченківців соціальних категорій.

Грошова допомога студентам-грінченківцям - щомісяця.

з повагою, студентський Профком


Дорогі студенти-грінченківці!

Вітаючи вас з новим навчальним роком і бажаючи успіху, нових наукових та творчих злетів, нагадуємо, що членство у Первинній профспілковій організації студентів наступає після подання відповідних заяв. Не гальмуйте процес. щоб вчасно подати до 15 вересня вищезазначений пакет документів. Розлогу інформацію ви можете дізнатися від заступника директора/декана із соціально-гуманітарної роботи та профоргів академічних груп.

З повагою, профком

vitannia studentam 09 17


Інформ-довідка щодо грошової допомоги студентам

У зв’язку зі змінами у нарахуванні стипендій студентам – змінюється можливість надання грошових допомог студентам-грінченківцям, а саме: з 01 січня 2017 року найвища сума грошової допомоги складає 1000 грн.

Раніше прийняті профкомом рішення стосовно надання грошової допомоги у сумі 1500 грн. та 1700 грн. – з 01 січня 2017 року скасовані, у зв’язку із скороченням грошових надходжень на рахунок Профспілкової організації студентів.


 

profspilka 2017 1

profspilka 2017 2

 

Поради Профспілки студентам-грінченківцям, які палять 

porada palinnia 

Запрошуємо студентів соціальних категорій та молодих батьків-студентів для отримання новорічних подарунків (вул.Маршала Тимошенка, 13-б, каб.№401)

akciia proty taryfiv

STOP 15000 str 1

STOP 15000 str 2

 

  Резолюція 01

 Резолюція 02

 lyst 17 09 1

 lyst 17 09 1

lyst 17 09 2