Волонтерський рух

03 листопада 2015 року Київський університет імені Бориса Грінченка здійснив V транш гуманітарної допомоги для бійців АТО - прикордонників Луганської області, батальйону "Полтава", 25 батальйону. Було передано теплий одяг, засоби особистої гігієни, продукти харчування, медикаменти.

Список гуманітарної допомоги.

 

1
2
3
4

 

 

З метою створення «Бібліотеки українського патріота» грінченківці долучилися до Всеукраїнського марафону зі збору книг сучасних українських письменників, класиків української та світової літератури для бійців АТО, поранених, що знаходяться у шпиталях, та для тимчасово переселених осіб.

Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнського Альянсу Бійців та Волонтерів АТО спільно зі Спілкою письменників України. Подарувати бійцям можна було як нову, так і вже прочитану книжку, підписавши та залишивши побажання бійцям.

Таким чином, 27 жовтня 2015 року, ми подарували наші перші 127 книжок до «Бібліотеки українського патріота». З особливим відчуттям були передані видання «Воля живе боротьбою…» - авторський проект студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, присвячений подіям на Майдані під час Революції Гідності.

 

 

 

 

У квітні 2015 року в приміщенні навчального корпусу №1 Київського університету імені Бориса Грінченка були розміщені необхідні матеріали та основа, завдяки чому всі небайдужі змогли долучитися до ініціативи студентів та сплести маскувальну сітку для бійців АТО.

Активну участь в акції брали студенти різних курсів, а також викладачі, аспіранти й технічний персонал – грінченківці як тільки знаходили хвилинку вільного часу, – вплітали вузлик за вузликом зі щирою надією на перемогу захисників і мирне майбутнє.

Готову маскувальну сітку передали 54-му окремому розвідувальному батальйону (ОРБ) куріня УНСО, в якому наразі самовіддано несе військову службу і наш студент Віталій Кузьменко.

 

1spDY3YQ2cg
3AKIFK84I60
CisEhRFhHm0
NIi_TIMQjKc
NsMdMB5veU8
POBMDa4gEVE
ySgrz-hsjzI
_Bm-ErxV9ls

Список гуманітарної допомоги від Київського університету імені Бориса Грінченка.

31 березня 2015 року Київський університет імені Бориса Грінченка здійснив ІІІ транш гуманітарної допомоги для бійців (теплий одяг, засоби особистої гігієни, продукти харчування, медикаменти тощо) в зону АТО.

Насьогодні хлопцям, які знаходяться на території бойових дій, потрібна не тільки матеріальна допомога, вони надзвичайно потребують моральної підтримки. Розуміючи це, грінченківці передали на передову власноруч виготовлені обереги та листи, сповнені словами найщирішої вдячності українським героям, побажаннями бути сильними та мужніми, побажаннями якнайшвидше повернутися додому живими, здоровими і з ПЕРЕМОГОЮ!

Список гуманітарної допомоги від Київського університету імені Бориса Грінченка.