Київський університет імені Бориса Грінченка пропонує унікальну магістерську програму 022.00.03 ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ

Ми – новатори української fashion-індустрії!

За нами - лідерство серед пострадянських країн та чинне місце у п’ятірці провідних європейських вишів у галузі ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ!

Програма надає інноваційні знання з теорії та методології прогнозування моди, що дозволяє дизайнеру безпомилково визначати трендові зміни в своїй галузі на 3-5 років наперед, випереджати конкурентів та стати власником нового для України прибуткового бізнесу.

buklet moda 01

buklet moda 03 buklet moda 03 buklet moda 03

Концепція підготовки магістра за освітньою програмою «Прогнозування моди» розроблялась шляхом консультацій та наукових дискусій з науковцями та fashion -практиками України та країн ЄС.

Такої різносторонньої підготовки прогнозиста моди не забезпечує жоден університет світу !

Навчальний план освітньої програми «Прогнозування моди»

Освітньо-професійна програма 022.00.03 Прогнозування моди

До вступу на освітню програму «Прогнозування моди» допускаються абітурієнти, які здобули освітній рівень бакалавра, спеціаліста, магістра (тобто мають диплом про вищу освіту).

Як вступити?

1) Подати документи до Приймальної комісії Університету;

2) Скласти вступні іспити: іноземна мова та фахове випробування.

Незалежно від напрямку та спеціальності попередньо отриманої вищої освіти (дизайнер/не дизайнер) абітурієнт складає єдине фахове випробування, що розкриває його знання з теорії та історії мистецтва, теорії та історії дизайну, обізнаність зі структурою світової індустрії моди та діяльністю ключових fashion-брендів. У фаховому випробуванні вступник також має продемонструвати свій творчий потенціал, здатність до асоціативного мислення та абстрактного сприйняття форми.

Програма фахового випробування з дизайну (Освітня програма «Прогнозування моди»)

Навчаючись за інноваційною магістерською програмою

22.00.03 ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ,

Ви набудете компетентностей:

• застосовання на практиці методів прогнозування моди та аналітичних досліджень fashion-комплексів;
  • розробки й застосування короткострокових, середньострокових та довгострокових fashion-прогнозів; Trend Books & Mood Boards; психологічних концепцій контр-тенденцій і суб-тенденцій розвитку моди; матриць перспективного колірного синтезу;
  • генерації нових ідей (креативності); створення інноваційного дизайнерського продукту відповідно до перспективного трендоутворення та реструктуризації кон’юнктури ринку;
  • розробки успішних маркетингових стратегій для різних категорій суб’єктів індустрії моди;
  • застосовання на практиці методик проектного прогнозу та концептуального проектування об’єктів дизайну;
  • ідентифікації та принципів конфекціювання futuro-текстилю;
  • формування інформаційно-аналітичного контенту за різними напрямами журналістської діяльності в галузі моди (теле-, радіо-, преса, блогерство, мультимедіа);
  • володіння теоретичними положеннями та практичними методиками психологічної активізації дизайнерської креативності та творчої інтуїції;
  • забезпечення захисту інтелектуальної власності дизайн-проектів;

Магістерська освітня програма «Прогнозування моди» яскраво стартувала в 2019 році!

Завершення навчання дозволить працювати:

• дизайнером-прогнозистом моди (fashion forecaster & trendsetter);
  • експертом з прогнозування моди (fashion forecaster & trendsetter);
  • дизайнером-дослідником;
  • прогнозистом-іміджмейкером індустрії моди;
  • прогнозистом-мерчандайзером індустрії моди;
  • прогнозистом-десинатором;
  • провідним десинатором;
  • провідним дизайнером з розробки текстильних принтів;
  • головним дизайнером проекту, бренду, виробничого об`єднання;
  • креативним директором із стратегічного розвитку компанії;
  • керівником тренд-бюро, трендової агенції чи аналітичного центру прогнозування моди;
  • головним стилістом бренду, мультибрендової компанії, спеціалізованого журналу, телеканалу;
  • fashion-оглядачем та редактором fashion-програм і періодичних видань;
  • дизайнером-прогнозистом з оформлення вітрин;
  • критиком-аналітиком моди;
  • фахівцем-аналітиком з дослідження товарного ринку;
  • системним аналітиком індустрії моди;
  • байєром індустрії моди;
  • провідним байєром інтеграційних структур індустрії моди (корпорацій, концернів, синдикатів тощо).

Київський університет імені Бориса Грінченка чекає на Вас!

Адреса Університету: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, каб. 116 (М. Мінська)

Телефон координатора програми проф. Ліани Білякович: +38 (067) 7602957

Телефон приймальної комісії: (044) 428 34 07