Київський університет імені Бориса Грінченка пропонує унікальну магістерську програму 022.00.03 ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ

Ми – новатори української fashion-індустрії!

За нами - лідерство серед пострадянських країн та чинне місце у п’ятірці провідних європейських вишів у галузі ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ!

Програма надає інноваційні знання з теорії та методології прогнозування моди, що дозволяє дизайнеру безпомилково визначати трендові зміни в своїй галузі на 3-5 років наперед, випереджати конкурентів та стати власником нового для України прибуткового бізнесу.

buklet moda 01

buklet moda 03 buklet moda 03 buklet moda 03

Освітня програма «Прогнозування моди» акредитована Національним Агентством із Забезпечення Якості Вищої Освіти (НАЗЯВО) до 01.07.2026 року (Сертифікат №1040 від 18.12.2020).

Концепція підготовки магістра за освітньою програмою «Прогнозування моди» розроблялась шляхом консультацій та наукових дискусій з науковцями та fashion -практиками України та країн ЄС.

Навчальний план освітньої програми «Прогнозування моди»

Освітньо-професійна програма 022.00.03 Прогнозування моди

До вступу на освітню магістерську програму "Прогнозування моди" допускаються абітурієнти, які вже здобули освітній рівень бакалавра, спеціаліста, магістра (тобто мають диплом про вищу освіту), незалежно від напрямку та спеціальності попередньо отриманої вищої освіти (дизайнер/ не дизайнер). Для нас важливий творчий потенціал здобувача, його професійний досвід у галузі індустрії моди (України чи Євросоюзу), практичні навички, розуміння структури й алгоритму діяльності fashion-індустрії, здатність до асоціативного мислення та абстрактного сприйняття форми.

Лише у 2022 році вступ на освітню магістерську програму "Прогнозування моди" буде відбуватися без ЗВО з іноземної мови та без жодного вступного випробування

Для вступу необхідно надіслати мотиваційний лист на адресу Приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Рекомендації для підготовки мотиваційного листа вступникам до Київського університету імені Бориса Грінченка у 2022 році

Навчаючись за інноваційною магістерською програмою

22.00.03. ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ,

Ви набудете компетентностей:

• застосовання на практиці методів прогнозування моди та аналітичних досліджень fashion-комплексів;
  • розробки й застосування короткострокових, середньострокових та довгострокових fashion-прогнозів; Trend Books & Mood Boards; психологічних концепцій контр-тенденцій і суб-тенденцій розвитку моди; матриць перспективного колірного синтезу;
  • генерації нових ідей (креативності); створення інноваційного дизайнерського продукту відповідно до перспективного трендоутворення та реструктуризації кон’юнктури ринку;
  • розробки успішних маркетингових стратегій для різних категорій суб’єктів індустрії моди;
  • застосовання на практиці методик проектного прогнозу та концептуального проектування об’єктів дизайну;
  • ідентифікації та принципів конфекціювання futuro-текстилю;
  • формування інформаційно-аналітичного контенту за різними напрямами журналістської діяльності в галузі моди (теле-, радіо-, преса, блогерство, мультимедіа);
  • володіння теоретичними положеннями та практичними методиками психологічної активізації дизайнерської креативності та творчої інтуїції;
  • забезпечення захисту інтелектуальної власності дизайн-проектів;

Магістерська освітня програма «Прогнозування моди» яскраво стартувала в 2019 році!

Магістри першого випуску (2020 року) приймали активну участь в науково-дослідній роботі і успішно захистили свої інноваційні дипломні проєкти!

Завершення навчання дозволить працювати:

• дизайнером-прогнозистом моди (fashion forecaster & trendsetter);
  • експертом з прогнозування моди (fashion forecaster & trendsetter);
  • дизайнером-дослідником;
  • прогнозистом-іміджмейкером індустрії моди;
  • прогнозистом-мерчандайзером індустрії моди;
  • прогнозистом-десинатором;
  • провідним десинатором;
  • провідним дизайнером з розробки текстильних принтів;
  • головним дизайнером проекту, бренду, виробничого об`єднання;
  • креативним директором із стратегічного розвитку компанії;
  • керівником тренд-бюро, трендової агенції чи аналітичного центру прогнозування моди;
  • головним стилістом бренду, мультибрендової компанії, спеціалізованого журналу, телеканалу;
  • fashion-оглядачем та редактором fashion-програм і періодичних видань;
  • дизайнером-прогнозистом з оформлення вітрин;
  • критиком-аналітиком моди;
  • фахівцем-аналітиком з дослідження товарного ринку;
  • системним аналітиком індустрії моди;
  • байєром індустрії моди;
  • провідним байєром інтеграційних структур індустрії моди (корпорацій, концернів, синдикатів тощо).

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка чекає на ВАС!

Адреса Університету: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, каб. 116 (М. Мінська)

Контакти гаранта освітньої програми проф. Ліани Білякович: +38 (067) 7602957 (WhatsApp, Telegram, Viber); facebook; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти Приймальної комісії Університету: (093) 151 19 57, (095) 620 01 10; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.