Реєстрація на додаткову сесію ЄВІ та ЄФВВ

Додатковий період реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ (12-14 липня 2023 р.)

Шановні вступники!

Відповідно до Правил прийому до Київського університету імені Бориса Грінченка у 2023 році для вступу на освітні програми другого (магістерського) рівня вищої освіти, складається ЄВІ – Єдиний вступний іспит та на окремі спеціальності ЄФВВ – Єдине фахове вступне випробування (детальний перелік освітніх програм, для яких передбачено складання ЄФВВ міститься в Додатку 7 до Правил прийому до Київського університету імені Бориса Грінченка в 2023 році).

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (додатковий період) для вступників в магістратуру для складання ЄВІ/ЄФВВ у 2023 році здійснюється:

ДИСТАНЦІЙНО – шляхом заповнення ФОРМИ РЕЄСТРАЦІЇ (посилання на форму реєстрації відкриється о 09:00 12.07.2023 та буде доступним до 18.00 14.07.2023 р.);

АБО ОСОБИСТО ВСТУПНИКОМ в Приймальній комісії Київського університету імені Бориса Грінченка:

 м. Київ, вул. Левка Лук’яненка, 13 Б, кабінет 102 А.

Термін реєстрації:

з 9.00 12 липня 2023 р. до 18.00 14 липня 2023 р.

Перелік документів, скановані (або фото) копії яких необхідні для реєстрації (завантажуються у ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ) або подаються до Приймальної комісії Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Левка Лук’яненка, 13 Б, кабінет 102 А):

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ, і назву(-и) єдиного фахового вступного випробування (облік та фінанси, право та міжнародне право, економіка та міжнародна економіка, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія). Майте на увазі, що для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Зважте також на те, що додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

 

ЄВІ та ЄФВВ будуть проведені 3-16 серпня 2023 р. в пунктах тестування

виключно на території України

 

Корисні посилання:

1. Форма реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ .

2. Заява-анкета для реєстрації.

3. Правила прийому до Київського університету імені Бориса Грінченка у 2023 р.

4. Наказ Міністерства освіти і науки України «Про деякі питання нормативного забезпечення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти»

5. Процедура реєстрації для участі в ЄФВВ/ ЄВІ

6. Інформація про ЄВІ та ЄФВВ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти