Порядок реєстрації на основну сесію творчого конкурсу на освітні програми Інституту мистецтв

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Для вступу на І курс на освітні програми Інституту мистецтв на місця регіонального замовлення (бюджет), а також на місця за кошти фізичних/юридичних осіб (контракт) для освітньої програми «Сольний спів» необхідно заповнити реєстраційну форму (перейти за посиланням):

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Творчий конкурс проводиться для вступників за спеціальностями / освітніми програмами:

• 022 Дизайн / Графічний дизайн
  • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація / Образотворче мистецтво
  • 024 Хореографія / Хореографія
  • 025 Музичне мистецтво / Інструментальне виконавство
  • 025 Музичне мистецтво / Сольний спів

Вступні випробування (творчий конкурс) відбуваються у дистанційному форматі та здійснюються з використанням інструменту синхронної чи асинхронної комунікації, зокрема системи Zoom у поєднанні з середовищем Moodle.

Ідентифікація особи вступника здійснюється на початку вступного випробування (вступник демонструє оригінал документа, що засвідчує особу).

Детально з Порядком проведення вступних випробувань у дистанційному форматі до Київського університету імені Бориса Грінченка можна ознайомитись за посиланням.

Зверніть увагу! За попереднім зверненням вступника Приймальна комісія може забезпечити відповідні умови для вступу з використанням приміщень Університету за адресою – м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2.

Рекомендації для підготовки мотиваційного листа вступникам до Київського університету імені Бориса Грінченка у 2022 році

ВАЖЛИВІ ДАТИ:

До 17.07.2022 р. – реєстрація для участі у творчому конкурсі.

з 01.07.2022 по 18.07.2022 р. – проведення творчих конкурсів у дистанційному форматі.

з 01.07.2022 р. – створення особистого електронного кабінету в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

29.07-23.08.2022 р. - подача електронних заяв про вступ на освітні програми першого (бакалаврського) рівня для тих хто успішно пройшов творчі конкурси в період 01-18.07.2022.

29.07-08.08.2022 р. - подача електронних заяв про вступ на освітні програми першого (бакалаврського) рівня для тих, хто не проходив творчий конкурс в період 01-18.07.2022 і претендує виключно на контракт

09-16.08.2022 р. – додаткова сесія творчих конкурсів для вступників, що претендують на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Графік проведення творчих конкурсів

З програмами творчих конкурсів можна ознайомитись на порталі Університету: ДИВИСЬ ТУТ

Додаткова реєстрація на участь у творчих конкурсах буде проводитись

з 01.07.2022 р. по 14.07.2022 р. за адресою м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2