Кінцевий термін подачі документів: 26 січня 2022 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205, тел.: 272 18 62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

До уваги студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету Грінченка спеціальності «Економіка» та «Менеджмент»!

Університет Овідія в Констанці (Румунія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107 пропонує стипендіальну семестрову програму обміну (лютий-травень 2022 року). Кількість місць -1.

Детальна інформація

Створено: 21/01/2022 13:19