Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Освітологія – 2022. Якість університетської освіти: міждисциплінарний дискурс»

Дата проведення: 20 квітня 2022 року
Формат: онлайн (платформа проведення конференції буде повідомлена додатково)
Контакти: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, НДЛ освітології, ауд. 408, 410; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

У складні для нашої країни часи освітяни і науковці додають свій внесок у наближення майбутнього, у подальший розвиток вищої освіти. Запрошуємо всіх долучитися до обговорення нагальних проблем вищої освіти в сучасних воєнних умовах, а також перспектив її розвитку після перемоги у війні і взяти участь 20 квітня 2022 року в Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Освітологія – 2022. Якість університетської освіти: міждисциплінарний дискурс». Для актуалізації теми конференції ми додали ще один напрям роботи конференції «Вища освіта як чинник зміцнення національної безпеки», а також пропонуємо актуалізувати теми Ваших повідомлень за іншими напрямами до сучасних воєнних умов.

Напрями роботи конференції:

• Історико-філософський контекст забезпечення якості освіти в університеті.
  • Цінності університетської спільноти як основа формування культури якості освіти в університеті.
  • Забезпечення якості університетської освіти – важливий пріоритет освітньої політики.
  • Управління знаннями в системі забезпечення якості університетської освіти.
  • Якісна вища освіта у формуванні інтелектуального потенціалу суспільства: взаємодія ринку праці та університетів.
  • Міждисциплінарність освітнього процесу в забезпеченні якості університетської освіти.
  • Від забезпечення якості освіти до культури якості: досвід європейських університетів.
  • Вища освіта як чинник зміцнення національної безпеки.

ІНФОЛИСТ

Створено: 10/02/2022 17:05