Конкурс на здобуття стипендії в рамках програми Еразмус+ в Західному університеті Тімішоари (Румунія)

Кінцевий термін подачі документів: до 12.00 23 грудня 2023 року
Контактна особа: Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.207, тел.: 272 18 62; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

До уваги студентів 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету Грінченка спеціальностей «Право», «Економіка», «Політологія», «Менеджмент», «Філософія», «Музичне мистецтво», «Психологія», «Соціальна робота»!

Західний університет Тімішоари (Румунія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ пропонує стипендіальну семестрову програму обміну (лютий-травень 2023 року). Кількість місць -1.

Програма обміну включає:

• безкоштовне навчання за однією із спеціальностей;
  • щомісячна стипендія у розмірі 850 Євро;
  • покриття дорожніх витрат у розмірі 275 Євро.

Детальна інформація про університет

Детальніше про курс