ІV Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Здоров’я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики»

Дата проведення: 15 грудня 2022 р.
Час: 10:00
Формат: онлайн, платформа Zoom
Контакти: Іваненко Галина Олександрівна, заступник декана з наукової роботи та менеджменту міжнародних проєктів Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту Київського університету імені Бориса Грінченка (тел. +38(050) 380-19-94; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції  «Здоров’я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики»

Напрями роботи конференції:

• Якість освіти та академічна доброчесність у спортивній науці.
  • Філософські, організаційні, соціально-економічні та правові засади розвитку фізичної культури і спорту.
  • Медико-біологічні, фізіологічні, психологічні аспекти підготовки спортсменів.
  • Фізичне виховання різних груп населення, рекреація, фітнес, велнес-технології.
  • Фізична терапія та ерготерапія.

Для участі у конференції просимо до 24 листопада 2022 року:

Заповнити реєстраційну форму учасника конференції, прикріпивши у форму електронний варіант тез доповіді та квитанцію про оплату оргвнеску.

Створено: 04/10/2022 09:09