Підписання договору про міжнародне співробітництво з Університетом Жирони (Іспанія)м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

Київський університет імені Бориса Грінченка підписав договір про співробітництво з Університетом Жирони. Іспанський вищий навчальний заклад є одним з найстаріших в країні, який був заснований у 1446 році. Сьогодні Університет Жирони налічує 9 факультетів, на яких готують спеціалістів у різних галузях наук. Наш партнер активно впроваджує наукову та міжнародну діяльність. Ми щиро сподіваємося, що спільно реалізуємо чимало цікавих освітніх проектів!

Ініціатором підписання договору була кафедра реклами та зв’язків з громадськістю нашого Університету.