Старт курсів з пілотування мультикоптерів

Старт курсів з пілотування мультикомптерів

Червень 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

За ініціативи ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Віктора Олександровича Огнев’юка, Факультетом інформаційних технологій та управління та безпосередньо кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, вперше розпочали роботу курси з підготовки операторів мультикоптерів.

Курси проводяться Київським університетом імені Бориса Грінченка спільно з компанією КВАДРО.ЮА, яка є лідером інтеграції мультикоптерів в Україні.

Теоретичне навчання майбутніх операторів мультикоптерів відбувається за наступними темами:

• основні властивості моделі коптера;
  • інформація щодо правил польоту;
  • основна інформація про параметри та можливості;
  • активація коптера та налаштування програм для польоту;

На практичних заняттях слухачі курсів опановують:

• базові вправи на симуляторі;
  • польоти на відкритій місцевості та основні вправи з керування;
  • автоматичні режими та функції, створення маршрутів та місій;
  • варіанти зберігання та обробки відзнятого матеріалу та аналіз даних.

По завершенню курсів слухачі проходять онлайн тест та практичний екзамен, при успішному складанні яких буде видано сертифікат.

Курси проводить сертифікований інструктор з багаторічним досвідом пілотування та навчання слухачів, доцент кафедри, кандидат технічних наук Платоненко Артем Вадимович.

Вартість підготовки одного слухача 8000 грн.

Набір у групи проводиться на постійній основі. Для запису на курси та за додатковою інформацією звертатись за телефоном +38(098)-994-59-71 (Viber, Telegram, WhatsApp) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Старт курсів з пілотування мультикоптерів