Подяка Ректору від мера Кіото пана Дайсаку Кадокави

Шановний Вікторе Олександровичу!

Щиро вдячний за теплий прийом під час мого візиту до Вашого Університет та за можливість прочитати лекцію на тему: «Кіото – місто світової культури: сила культури для встановлення миру у світі».

В своїй лекції я описав особливості життя міста Кіото, його урбаністичне планування та культуру. Я чудово провів час зі студентами і викладачами Університету. Окрім того, представники делегації міста Кіото, і я особисто, мали змогу насолодитися музичною композицією, виконаною ними, що справило на нас незабутнє враження.

Хочу подякувати Вам за численні можливості, надані нам, та за присвоєння мені звання «Почесний професор Київського університету імені Бориса Грінченка».

Я і надалі буду сприяти обміну між Києвом і Кіото, що ґрунтується на 45-річній дружбі між нашими містами. І на сам кінець, прийміть, будь ласка, мої найкращі побажання здоров’я Вам та подальшого розвитку Вашій навчальній установі!

З повагою,
Дайсаку Кадокава,