У Гуманітарному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка з жовтня до травня вже не перший рік діє соціальний проект «З Києвом і для Києва». Кафедра української мови запрошує всіх бажаючих до розмовного клубу «Говоримо українською», де кияни мають змогу зануритися в україномовне середовище, долучитися до вивчення норм сучасної української літературної мови, отримати знання з культури усного та писемного мовлення, познайомитися з історією української мови.

Цього року на адресу Директора Гуманітарного інституту Бондаревої О.Є. надійшов лист від Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва зі словами вдячності за організацію та високий рівень фахової підготовки залучених до роботи в проекті доцента кафедри української мови Русаченко Н.П. та студентів ІІІ курсу спеціальності «Українська філологія (мова та література)» Корнєєвої Г.В., Гуртової Ю.А., Сенич Т.В., Нагорної С.О.

Подяка