Київський університет імені Бориса Грінченка розпочав IX етап соціального проекту «З Києвом і для Києва»

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 6 жовтня 2018 року стартував IX етап соціального проекту «З Києвом і для Києва». Кожен мешканець міста має можливість долучитися до вивчення й удосконалення рівня української мови чи іноземної, комп’ютерної грамотності, отримати юридичну консультацію, творчо провести час дітям різного віку і їх батькам Русанівки разом зі студентами Педагогічного інституту, Інституту мистецтв та Університетського коледжу.

Інститут філології

Зі словами привітання виступила заступник директора Інституту філології Тетяна Олександрівна Саврасова-В’юн. Кафедри презентували заходи, які реалізуються в межах соціального проекту – літературно-мистецький конкурс «Березневі містерії», конкурс «Із янголом на плечі», курси української, англійської, німецької, французької, італійської мов. А для завзятих туристів пропонуємо спільні екскурсії історичними та унікальними містами України.

Інститут філології

Педагогічний інститут

Подорожував у світ гри, казки та фантазії за участі студентів ІІ курсу спеціальностей. «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта», які інсценізували казку Ірини Товкач «Про кавуна», провели з дітьми веселу естафету і на завершення усі разом пускали мильні бульбашки.

Модератор заходу: Ірина Товкач, ст. викладач кафедри дошкільної освіти.

Педагогічний інститут

Інститут людини

Надавав безкоштовну консультацію від психологів; інформацію щодо використання арт-інструментів для дитини; інформацію про Дитячий логопедичний центр «Логотренажер», у якому дітям з порушеннями мовлення проводяться корекційно-розвивальні вправи. Діти дошкільного та шкільного віку брали участь у розвивальних іграх.

Інститут людини

Інститут журналістики

«Виходь за межі» - девіз Медіашколи, у якій можливо все!

Медіашкола офіційно запрацювала. Охочі відвідали усі локації, а їх було чимало: «Астудія», «Грінченко-Інформ», «Радіо», «Воркшоп». Кожен мав можливість відзнімкувати прямий ефір, написати журналістський матеріал, відповісти на цікаві запитання і поговорити з тренерами Медіашколи.

У внутрішньому дворику Університету відбувся масштабний флешмоб з літачками.

Інститут журналістики

Факультет права та міжнародних відносин

Презентував Юридичну клініка «Астрея» під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента кафедри публічного та приватного права – Чернеги Андрія Петровича. Діяльність клініки спрямована на: надання безоплатної правової допомоги, захист конституційних прав і свобод, формування правової культури громадян України.

Факультет права та міжнародних відносин

Університетський коледж

Створював умови для розвитку дітей в межах проекту «Школи майбутнього першокласника» (математика, англійська мова), а також музичної студії та студії образотворчого мистецтва «Палітра».

Університетський коледж

Надалі функціонуватиме соціальний проект в інститутах Університету Грінченка щосуботи (розклад проектів див.нижче).