Дорогі друзі!

Сердечно вітаю Вас із посвятою першокурсників у студенти-грінченківці та з нагоди Дня знань!

Результат, на який щодня працює університетська команда, професорсько-викладацький склад, – це високий рівень підготовки студентів, їх широкий кругозір, прагнення постійно самовдосконалюватись, одухотвореність, небайдужість, справжній патріотизм. Тому наші випускники здатні сповна реалізувати місію Університету: служити громаді м. Києва, задовольняючи її потреби у якісних науково-освітніх послугах. І для всебічного розвитку кваліфікованих молодих кадрів у нас створено необхідні умови.

Бажаю всім грінченківцям міцного здоров’я, гарного настрою, успіхів у навчанні та роботі, творчих перемог. Щасти Вам у шляхетних справах і починаннях, а мудре університетське гасло «Освіта – сутність часу» нехай буде дороговказом для кожного, хто тут навчається й працює.

Щиро Ваш, Віктор Огнев’юк