Вітання з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Дорогі студенти, шановні колеги!

Сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Державний Прапор – один з трьох офіційних атрибутів, що позначають суверенітет держави.

День Державного Прапора України відзначається щорічно 23 серпня напередодні Дня Незалежності України відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року № 987/2004 на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України.

Для нашого Університету, який носить ім’я подвижника української національної ідеї – Бориса Грінченка – це свято має особливе значення. Усі грінченківці, усвідомлюючи свою відповідальність за долю України, відчуваючи почуття патріотизму і любові до України та дух корпоративної культури, чесно і сумлінно навчаються і працюють заради розвитку Української Держави!

У ці святкові дні зичу усім нам мудрості і взаємної шани. Хай у кожному домі постає наш Прапор, як оберіг роду, народу і України.

Щиро Ваш,
Віктор Огнев’юк