Дорогі студенти-грінченківці!

Сердечно вітаю Вас з Міжнародним днем студента – святом молодості, інтелекту та креативу!

Ми пишаємося активними, творчими, мислячими, постійно прагнучими пізнати незвідане і бути досконалими студентами університету. Ваші невеликі щоденні успіхи у навчанні, щорічні перемоги в олімпіадах і конкурсах наукових робіт, перемоги у спорті, досягнення у мистецтві, про що свідчать, зокрема, останні перемоги збірної футбольної команди університету та виступ колективу студентів Інституту мистецтв «Клей Угрюмого» в найпопулярнішому вокальному талант-шоу «Х-фактор», дають підстави вірити у Ваше майбутнє та великі перспективи нашої країни.

Щиро бажаю вам примножувати свою енергію, успіхи у навчанні, гармонійного духовного та фізичного розвитку, бути коханими і кохати та завжди пам’ятати прекрасні роки студентського життя!

Щиро Ваш, Віктор Огнев’юк

Untitled36