Сердечно вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

Любов і повага до української мови об'єднує наш народ. Українці розмовляють різними мовами, але тільки одна - українська - має і завжди матиме особливий державний статус. Ми твердо знаємо: живе українська мова - живе Україна. Ми свідомі своєї відповідальності за їх долю.

Переконаний, що всі грінченківці розуміють важливість української мови у духовному бутті українців, оскільки вона сприяє об'єднанню нації, формуванню національної пам'яті й ідентичності.

Сьогодні на Українському радіо вкотре відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності, який традиційно диктуватиме доцент Інституту нашого Університету Олександр Авраменко. Вірю, що грінченківці разом з усією країною продемонструють свою любов до української мови.

Бажаю усім Вам міцного здоров'я, благополуччя та нових здобутків на благо Вітчизни.

Слава Україні!

Щиро Ваш,