Дорогі грінченківці! Дорогі колеги – освітяни!

Щиро вітаю Вас із Днем знань!

Свої вітання адресую усім студентам Університету Грінченка, усім співробітникам і, насамперед, нашим першокурсникам - майбутнім молодшим спеціалістам і бакалаврам, магістрам, докторам філософії і докторам наук!

Нинішнього року до університету зараховано 391 студента на освітні програми молодшого спеціаліста, 1682 - бакалаврські, 856 – магістерські. До докторської школи (аспірантури) університету приєдналося 44 аспіранти і 2 докторанти. Загалом у Київському університеті імені Бориса Грінченка навчатиметься 8906 студентів, аспірантів і докторантів, підвищуватимуть кваліфікацію майже 7 тис. педагогів столиці.

Щиро вітаю усіх з новим навчальним роком, усім студентам бажаю стати цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!

Професорсько-педагогічному колективу бажаю здоров’я, гармонії, значних успіхів у здійсненні однієї з найблагородніших місій – сприяння становленню особистості ЛЮДИНИ.

Усім колегам-освітянам бажаю професійних успіхів і життя, гідного Вашого професійного покликання!

Миру і процвітання нашій державі і її громадянам! Слава Україні!

З повагою, щиро
Віктор Огнев’юк