Засідання ректорату 7 вересня 2012 р.

IMG 74937 вересня 2012 р.
вул. Воровського, 18/2

7 вересня 2012 р. на черговому засіданні ректорату було проаналізовано низку заходів, пов’язаних з початком нового навчального року. З короткими звітами виступили директори Інститутів та Університетського коледжу: кандидат історичних наук, доцент К. Ю. Бацак,  кандидат психологічних наук, доцент В. І. Юрченко, кандидат педагогічних наук, доцент М. В. Братко, доктор педагогічних наук, професор О. В. Безпалько, доктор філологічних наук, професор О. Є. Бондарева, кандидат наук з державного управління, доцент К. О. Линьов, доцент М.Ф. Войцехівський. Вони надали інформацію щодо початку навчального року у своїх підрозділах, звернули увагу на окремі організаційні та адміністративно-господарські питання, які потребують вирішення.
На ректораті розглядалися питання розвитку корпоративної культури й навчання персоналу, продовження тренінгів для професорсько-викладацького складу за інформаційно-комунікаційними технологіями та оновлення університетського сайту, особливості підключення wi-fi у корпусах і розвиток співпраці із закордонними університетами тощо.
Ректор Університету, доктор філософських наук, професор Віктор Огнев’юк підкреслив корисність прямого діалогу керівництва вишу зі студентами, порекомендував виробити систему оперативного розв’язання робочих проблем.
З усіх питань прийнято узгоджені рішення.