Засідання ректорату 23 березня 2015р.

DSC0536623 березня 2015 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

23 березня 2015 р. відбулося чергове засідання ректорату, на якому обговорили питання про вартість навчання в Університеті у 2015/2016 н.р.; порядок використання дистанційних технологій у навчанні студентів денної форми; організацію І загальноуніверситетського спортивно-патріотичного фестивалю «Україні потрібні патріоти - потрібна сильна нація!», проведення якого заплановано на осінь 2015 р.; реалізацію пілотного проекту «Інтерактив- SMART- стиль навчання»; планування ремонтно-будівельних та інших робіт і послуг в приміщеннях Університету у 2015 році.

Завідувач НДЛ культури лідерства В.Р.Міляєва доповіла про результати статистичного опитування викладачів з різних питань життєдіяльності Університету.

На ректораті також розглядалися інші питання поточної діяльності Університету. З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.