Засідання ректорату 23 листопада 2015 р.

IMG_085523 листопада 2015 р
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

23 листопада 2015 року відбулося чергове засідання ректорату, на якому розглядалися питання про особливості вступу до Університету у 2016 році; проведення Грінченківської декади та відзначення Дня Університету 9 грудня; планування заходів до Року англійської мови в Україні та ін.

Окрема увага на засіданні була приділена питанням імплементації нової редакції Статуту Університету; впровадження модуля з лідерства в нових освітніх програмах; встановлення меморіальної дошки Бориса Грінченка на приміщенні Київського національного академічного театру оперети тощо.

Також на ректораті обговорили питання впровадження соціально значущих проектів в Університеті; організації медіатеки в бібліотеці; підвищення кваліфікації для викладачів інших вишів та перенесення робочих днів у 2016 році.

З усіх питань прийняті узгоджені рішення та дано відповідні доручення.