Засідання ректорату 19 вересня 2016 року

IMG_085519 вересня 2016 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

19 вересня 2016 року відбулося позачергове засідання ректорату.

На початку засідання ректор Огнев’юк В. О. зробив акцент на деяких питаннях проведення міжнародних конференцій та загальноуніверситетських заходів, а також взаємодії між керівниками Університету та керівниками структурних підрозділів.

Проректор з науково-методичної та навчальної роботи Жильцов О.Б., директори та декани поінформували про активізацію працевлаштування студентів педагогічних спеціальностей Університету у навчальні заклади Києва.

Радник ректора з правових та кадрових питань Даценко Ю. О. зробила акцент на окремих питаннях роботи з кадрами.

Окрім цього під час засідання було розглянуто низку важливих питань, а саме: підтримка університетських журналів та підвищення якості періодичних наукових видань Університету; підготовка, перевірка на плагіат та видання збірника "Магістерські дослідження"; можливість створення школи робототехніки в Університеті; відзначення Дня захисника України та ін.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.