Нова освітня стратегія в дії: досвід Інституту журналістики

IMG_085525 вересня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститути та факультети Університету Грінченка упроваджують Нову освітню стратегію. На засіданні ректорату, 25 вересня 2017 року, директор Інституту журналістики Галина Горбенко доповіла з цього питання.

«Упровадження Нової освітньої стратегії дає можливість готувати висококваліфікованих, конкурентоспроможних випускників з набутим досвідом під час навчання. Окрім цього, випускники Інституту журналістики після завершення навчання матимуть власний творчий доробок. Ми працюємо над тим, щоб випускник Університету Грінченка став своєрідним «брендом» на освітньому ринку столиці », - наголосила Галина Горбенко.

Основні алгоритми реалізації стратегії в Інституті складаються із впровадження нових форм практико зорієнтованого навчання, можливості інтенсивного навчання студентів через метод «занурення», створення професійного портфоліо студента та інноваційних форм його професійної зайнятості (практичних центрів) відповідно до профілю навчання.