Ректорат порушив питання про виконання Стратегії (Програми) розвитку Університету на 2018-2019 р.р.

IMG_085511 червня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

11 червня 2018 року відбулося чергове засідання ректорату. Ректор Університету В. О. Огнев’юк порушив питання про виконання Стратегії (Програми) розвитку Університету на 2018-2019 р.р., наголосивши на необхідності виконання усіх запланованих заходів на 2018 р.

Робочі групи до яких входять проректори, директори та декани Університету презентували своє бачення розвитку персоналу, взаємодію структурних підрозділів Університету та підвищення якості освіти в Університеті на наступний рік.

Проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства О.Є. Бондарева поінформувала, про церемонію вручення дипломів молодшим спеціалістам, бакалаврам та магістрам та – випускникам 2018 року.

Також проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства О.Є. Бондарева поінформувала про початок роботи школи координаторів для першокурсників 2018 року, яка розпочне свою діяльність 18 червня 2018 р. у навчальному корпусі № 1, за адресою вул. М. Тимошенка, 13-Б.

На засіданні ректорату розглядалися інші актуальні питання, з яких прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.