Підсумки вступу-2018 та підготовка до нового навчального року

IMG_085527 серпня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

27 серпня 2018 року відбулось чергове засідання ректорату, в ході якого члени ректорату обговорили важливі й актуальні питання. На початку засідання ректор Огнев’юк В. О. підбив підсумки вступної компанії-2018 позитивно оцінивши її результати. Зокрема він наголосив на тому, що цьогоріч до лав грінченківців додався ще 3101 студент. Середній бал ЗНО зарахованих абітурієнтів на денну форму навчання становить 165.28, зокрема, середній бал зарахованих вступників на бюджет – 173.16, на контракт – 161.28. Ректор відзначив, що це високий показник серед усіх університетів Києва та України. З-поміж усіх вступників найвищий середній бал ЗНО мають студенти освітніх програм: «Філологія (китайська)» – 192.8, «Дизайн» – 191.3, «Філологія (японська)» – 190.8, «Міжнародні відносини» – 190.47, «Журналістика» – 190.17.

Також на ректораті обговорено питання щодо підготовки до нового навчального року. З даного питання доповідав проректор з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи Турунцев О.П.

Проректор з науково-методичної роботи, соціально-гуманітарної роботи та лідерства Бондарева О.Є. поінформувала про поселення студентів в гуртожитки та про організацію заходів з посвяти в студенти, які відбудуться 31 серпня та 1 вересня.

Окрім цього члени ректорату спільно обговорили проведення конференції науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників Університету Грінченка «Нова освітня стратегія Університету: перший досвід, актуальні питання та завдання на новий навчальний рік», яка відбудеться 30 серпня о 10.30 в актовій залі навчального корпусу №1.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.