Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка 11 листопада 2019 р.

IMG_085511 листопада 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Засідання ректорату, що відбулося 11 листопада 2019 року, розпочалося з представлення Гриневич Лілії Михайлівни як проректора з науково-педагогічної та міжнародної діяльності.

Серед питань порядку денного особливу увагу було приділено результатам дослідження «Ціннісні орієнтації першокурсників Київського університету імені Бориса Грінченка»; питанням про пріоритети Університету в 2020 р., відзначення 145-річчя Університету та проведення Грінченківської декади.

Крім цього, О.Є.Бондаревою, проректором з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства, було надано рекомендації щодо вживання нового українського правопису.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.