Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка 16 грудня 2019 р.

IMG_085516 грудня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

16 грудня 2019 року відбулось чергове засідання ректорату, останнє в поточному календарному році. На засідання ректорату було запрошено Бреус Ю.В., завідувача ННЦ розвитку персоналу та лідерства, яка підготувала та презентувала проєкт профілю викладача.

Серед питань порядку денного особливу увагу було приділено підсумкам відзначення Дня Університету; організації дослідження історії Університету в 2020 р.; підготовці до звітів директорів/деканів, проректорів, ректора; плануванню роботи на 2020 р.; підсумкам зустрічі адміністрації Університету зі студентами.

Також було обговорено низку інших питань щодо організаційної, навчальної, інформаційної та соціально-гуманітарної роботи Університету.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.