Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка №10 від 01 червня 2020 р.

IMG_085501 червня 2020 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Відповідно до наказу № 274 від 21.05.2020 р. 01 червня відбулося засідання ректорату. Серед питань порядку денного особливу увагу було приділено: організації завершення навчального року; підготовці до вступної кампанії в умовах обмежень спричинених COVID-19; розрахунку індикативної собівартості навчання (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №191 від 03 березня 2020 р.); підготовці електронних навчальних курсів.

Крім цього було обговорено питання про публікаційну активність в інститутах/на факультетах у наукометричних базах Scopus/WoS та їх цитування; про участь співробітників/студентів Університету в онлайн курсах Coursera; про відновлення роботи спортивного комплексу; про дотримання протиепідемічних заходів працівниками Університету та про поточні кадрові питання.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Засідання відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог.