Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка №14 від 24 вересня 2020 р.

24 вересня 2020 року

24 вересня 2020 року відбулося засідання ректорату.

Членами ректорату було розглянуто такі питання порядку денного: про основні проблеми в освітній діяльності, у реалізації протиепідемічних заходів, у забезпеченні роботи гуртожитків під час карантину; про нагородження з нагоди Дня працівника освіти; про проведення опитування першокурсників, студентів старших курсів і співробітників; про перерозподіл місць регіонального замовлення; про підписання договору про співпрацю з Національним університетом біоресурсів і природокористування України та про інші поточні справи університету.

Ректором вкотре було наголошено на важливості дотримання учасниками освітнього процесу протиепідемічних заходів у приміщеннях університету та гуртожитках; забезпечення якості освітнього процесу в умовах карантину, а також оперативного реагування на повідомлення про випадки захворювання серед студентів та співробітників університету.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.