Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка № 6 від 07 червня 2021 р.

07 червня 2021 року

07 червня 2021 року відбулося очне (офлайн) засідання ректорату.

На порядок денний було винесено актуальні питання підготовки Університету до нового навчального року, зокрема: про завершення поточного навчального року та випуск студентів; про графік навчального процесу та вартість навчання на 2021-2022 н.р.; про розподіл ліцензованих обсягів для вступників 2021р.; про норми часу для планування навантаження науково-педагогічних працівників.

Також членами ректорату було опрацьовано питання про корпоративний стандарт цифрової компетентності викладача; про положення «Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка»; про результати рейтингу прозорості структурних підрозділів; про проведення міжнародного воркшопу з цифрових гуманітарних наук (Digital Humanities Workshop) 23.12.2021; про підписання договору про співпрацю з ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая»

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Засідання відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог.