Підготовка до конкурсу «Лідер року - 2020»

Внесення даних про професійну діяльність викладачів протягом 2019 року до Інституційного репозиторію та Е-Портфоліо здійснюється до 1 грудня 2019 року відповідно до Положення про щорічне рейтингове оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників "Лідер року". Просимо звернути увагу на п.2.8, п.2.9 Положення.

Термін подання інформації відповідальним за реєстри діяльності - до 1 грудня 2019 року.

Відповідальні за наповнення Бази реєстрів.

У період 2-10 грудня 2019 року відповідальні за реєстри та інституційний репозиторій здійснюють перевірку поданої інформації та розміщують її у відкритий доступ.

Перевірити достовірність та повноту інформації на персональній сторінці Е-портфоліо необхідно до 15 грудня 2019 року.

Зверніть увагу на правильність відображення у Вашому портфоліо кафедри, посади, Інституту/факультету щодо. Якщо Ваше портфоліо не відображається на сторінці кафедри, необхідно зайти на персональну сторінку та зазначити назву кафедри.

Одним із показників рейтингу-2019 є використання ЕНК, в якому враховується:

• авторство за курс – авторство – 10 балів для сертифікованих ЕНК у 2019 р для кожного співавтора;
  • активність студентів на ЕНК – максимум 5 балів (враховувати при активності студентів більше або рівно 3). Дані автоматично підраховуються та відображаються в статистиці системи е-навчання;
  • активність викладача на ЕНК – максимум 5 балів (враховувати при активності викладача більше або рівно 3). Дані автоматично підраховуються та відображаються в статистиці системи е-навчання;
  • оцінка студентів ЕНК – 5 балів при умові використання викладачем (активність викладача більше або рівно 3) та студентами (активність студентів більше або рівно 3) (за посиланням https://forms.gle/ asX2dtrpj4kvGB1t7). Посилання є на порталі Університету Грінченка в розділі Електронні заявки та в персональному кабінеті системи е-навчання. Анкетування студентів проводиться викладачем особисто.

Наповнення реєстру "Використання ЕНК" завершується 1 грудня 2019 року відповідно до Положення про щорічне рейтингове оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних і наукових працівників "Лідер року", тому форма «Заявка для організації оцінювання студентами ЕНК» буде закрита 20.11.19 р., а заповнення анкети "Оцінювання ЕНК студентами (для реєстру)" – 24.11.19 р.

Нормативні документи:

Додаткова інформація:

На Вікі-порталі у проекті "Портфоліо викладача" розміщено детальний опис дій викладача для кожного із показників оцінювання діяльності у 2019 році.

Якщо у Вас виникають проблеми із доступом до портфоліо, скористайтесь меню "Допомога" системи, або зверніться до співробітників НДЛ інформатизації освіти (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., к.т. 485-20-87)