Розширене засідання Вченої Ради

DSC_5832Схвалений депутатами Київради проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року проходить широке обговорення на підприємствах, у наукових установах, вищих навчальних закладах столиці.

24 червня 2011 року проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року було обговорено на розширеному засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка, на якому начальник Головного управління освіти і науки м.Києва Віра Зіновіївна Горюнова оприлюднила вузлові положення змісту документа, обґрунтувала його засадничі позиції, поінформувала про склад залучених до його створення вітчизняних та зарубіжних фахівців. В.Г.Гороюнова докладно висвітлила кожен зі змістових блоків проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, акцентуючи на головних стратегічних ініціативах у контексті ключових показників розвитку міста, екологічних програмах, їх цілях, зв’язку Стратегії з іншими документами і програмами. Окремо зупинилась на пріоритетних заходах, спроектованих в освіті столиці, підкреслила важливість участі науковців-практиків в обговоренні документа.

Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України В.О.Огнев’юк виокремив важливу місію Університету як лідера столичної освіти – забезпечення освітніх інновацій у підготовці фахівців на компетентнісній основі, висловив власне бачення багатоаспектних завдань професорсько-викладацького колективу Університету в реалізації Стратегії розвитку міста, а також їх кореляцію з іншими програмами столиці.

В обговоренні взяли участь провідні науковці Київського університету імені Бориса Грінченка: доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач НДЛ освітології С.О.Сисоєва, яка підкреслила особливу вагу обговорюваного проекту документа для м.Києва та обґрунтувала важливість участі Університету в реалізації його освітніх та наукових програм; доктор філологічних наук, професор, директор Гуманітарного інституту О.Є.Бондарева наголосила на відповідальності Університету у підготовці нової генерації освітян для ЗНЗ та вишів столиці, доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту, економіки і фінансів В.І.Перевозчиков прокоментував значення спроектованих у документі економічних програм для міста й охарактеризував їх як перспективні.

Після обговорення Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року було прийнято рішення про ознайомлення з проектом документа у структурних підрозділах Київського університету імені Бориса Грінченка з подальшим узагальненням висловлених пропозицій.