Images-loading

Вітання

foto rektor2

Шановний Вікторе Олександровичу!

Шість десятиліть добра і наснаги, пасіонарного таланту і виваженої мудрості… Чесний трудовий шлях від сільського вчителя до заступника Міністра освіти і науки України та ректора одного із найсучасніших українських університетів, справедливо висока планка вимог до себе і колег та постійне прагнення досконалості – саме таким знають Вас в Україні та далеко за її межами. Так Вас сприймаємо і ми, оскільки бачимо, як під Вашим керівництвом стає справжнім освітнім хабом наш спільний храм науки і освіти!

У цей день зичимо Вам ще амбітніших мрій та ще досконаліших проектів. Ми – Ваша грінченківська родина, яка підтримує рух та втілює мрії у життя.

З повагою –

співробітники і студенти Київського університету імені Бориса Грінченка

Chapkis24 лютого святкує свій День народження Григорій Миколайович Чапкіс – професор кафедри хореографії, народний артист України, член Національної спілки хореографів України, лауреат міжнародних конкурсів, володар Золотих медалей: «Золотий фонд нації», «Людина третього тисячоліття»!

Найстаршого іменинника Інституту мистецтв щиро вітали представники адміністрації, завідувач кафедри хореографії Т. А. Медвідь, члени професорсько-викладацького колективу, численні студенти.

Григорій Миколайович схвильовано висловив слова подяки, зазначив, що відчуває себе в колі справжніх друзів і побажав всім присутнім «знайти в собі «родзинку», не лінуватись і дожити до його віку, танцюючи»! Також він теплими словами згадав свого «вічного вчителя» Павла Вірського.

Шановний Григорію Миколайовичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття! Найдовше залишайтеся з нами, наш талановитий Великий Маестро!

Шановна Олено Миколаївно!

llysenkoСердечно вітаю Вас з призначенням до Комісії Національного олімпійського комітету України!

Переконаний, що Ваш професійний досвід, енергія, організаторські здібності дозволять Вам гідно представити Університет Грінченка та продемонструвати свій високий потенціал у роботі Комісії Національного олімпійського комітету України.

Щиро бажаю невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Хай щастить Вам!

Віктор Огневюк

Лист-вітання Президента Національного олімпійського комітету України С.Н. Бубки

Шановний Олексію Борисовичу!

Сердечно вітаю Вас з присвоєнням почесного звання Заслужений працівник освіти України!

Заслужену нагороду принесла Вам самовіддана наполеглива праця та великий талант. Радію, що така людина є членом нашого колективу. Щиро бажаю Вам доброго здоров’я, подальших творчих успіхів, оптимізму та наснаги у здійсненні всіх планів і задумів на благо Університету і України!

zilcov

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №241/2018 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

Віктор Огнев’юк

2 листопада 2017 року Міністр освіти і науки України Гриневич Лілія Михайлівна вручила ректору Київського університету імені Бориса Грінченка Огнев’юку Віктору Олександровичу орден «За заслуги» II ступеня.

Вельмишановний Вікторе Олександровичу!

Уся Грінченківська громада щиро вітає Вас із нагородженням високою державною нагородою! Ця подія є визнанням Вашого вагомого внеску в розбудову освіти і науки України та міста Києва!

Нехай Ваш великий професійний досвід, компетентність і надалі будуть надійними порадниками та запорукою великих досягнень у майбутньому! Міцного здоров`я Вам, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №286/2017 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти

Щиро,

Ваші Грінченківці

10 25 vitannia rektoru

Шановний Вікторе Олександровичу!

Щиро вдячний за теплий прийом під час мого візиту до Вашого Університет та за можливість прочитати лекцію на тему: «Кіото – місто світової культури: сила культури для встановлення миру у світі».

В своїй лекції я описав особливості життя міста Кіото, його урбаністичне планування та культуру. Я чудово провів час зі студентами і викладачами Університету. Окрім того, представники делегації міста Кіото, і я особисто, мали змогу насолодитися музичною композицією, виконаною ними, що справило на нас незабутнє враження.

Хочу подякувати Вам за численні можливості, надані нам, та за присвоєння мені звання «Почесний професор Київського університету імені Бориса Грінченка».

Я і надалі буду сприяти обміну між Києвом і Кіото, що ґрунтується на 45-річній дружбі між нашими містами. І на сам кінець, прийміть, будь ласка, мої найкращі побажання здоров’я Вам та подальшого розвитку Вашій навчальній установі!

Дайсаку Кадокава,
мер Кіото