Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси

Міжнародна наукова конференція "Літературний процес: трансгресії революцій"

Дата: 7 - 8 квітня 2017 року

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття"

Дата: 30 - 31 березня 2017 року

Засідання спеціалізованої вченої ради К 26.133.02

Дата: 08 лютого 2017 року
Контактна особа: секретар спеціалізованої вченої ради К 26.133.02, Купрій Тетяна Георгіївна, т. 461-02-44

о 10.00. захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України Мартинюк Ольги Володимирівни на тему «Російський націоналізм як соціально-політичний феномен у виборчому процесі Правобережної України (1906-1912 рр.)».

ІІ Грінченківська наукова зимова школа для аспірантів і докторантів у галузі знань "Освіта / Педагогіка"

Дата: 13 - 17 лютого 2017 року

Наукове товариство Університету Грінченка запрошує на засідання англомовного кінодискусійного клубу

Дата: 20 січня 2017 року

Час: 14.00

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13-б, ауд. 304

Нkinoklubаукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка запрошує всіх бажаючих переглянути американсько-британський науково-фантастичний фільм «Interstellar» про міжзоряні подорожі в інші виміри від відомого кінорежисера Крістофера Нолана.

У головних ролях: Меттью Макконехі, Енн Гетевей, Джессіка Честейн, Кейсі Аффлек і Майкл Кейн.

В основу сюжету лягли наукові праці американського астрофізика Кіпа Торна, присвячені дослідженню гравітаційних полів і можливості створення машини часу.

Картина демонструється мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Після перегляду всі охочі зможуть об'єднатись у міні-групи і обговорити побачене. Мова спілкування – англійська!

Презентацію фільму проведе куратор кіноклубу, викладач кафедри англійської філології та перекладу, Тетяна Жулкевська.

Для участі у заході заповнюйте google форму

P.S. Слідкуйте за новинами в офіційних спільнотах у соціальних мережах:

Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси