Images-loading

Навчальний центр SMART

navch centr

Навчальний центр SMART

Навчальний центр SMART Київського університету імені Бориса Грінченка розпочав свою діяльність у грудні 2012 року. З того часу у ньому пройшли навчання майже 400 педагогів нашого Університету, загальноосвітніх навчальних закладів, вишів Києва та України.

Зі 177 викладачів Університету Грінченка, що успішно завершили тренінг, 80 отримали сертифікати про підтвердження підготовки ними навчальних розробок у ПЗ SMART Notebook достатнього та високого рівня.

Центр створено за ініціативою ректорату Університету та за підтримки дирекції ПрАТ Літер, офіційного представника SMART Technologies в Україні. Робота центру спрямована на підтримку стрімкого розвитку ІКТ в Україні, якому сприяють відкритість і активність провідних світових компаній з виробництва комп’ютерної техніки та «розумних» технологій.

  • НАВЧАЙТЕСЬ РОЗУМНО!

  • НАВЧАЙТЕ РОЗУМНО!

  • ЖИВІТЬ РОЗУМНО!

Більше 70 % Університетських аудиторій оснащені інтерактивним дошками. Інші навчальні заклади також використовують сучасне обладнання, мультимедійні проектори, системи відтворення аудіовізуальних навчальних матеріалів, комп’ютери тощо. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій суттєво підвищує культуру і результативність педагогічної праці. Ваші учні та студенти сприйматимуть матеріал, що подається на інтерактивній дошці з повагою до Вас, Ваших знань, просунутого володіння сучасними пристроями та засобами.

Київський університет імені Бориса Грінченка пропонує тренінги із застосування інформаційно-комунікаційних технологій, а саме інтерактивних дошок SMART Board.

Додаткову інформацію про тренінги зі Smart Technologies можна отримати за посиланням.

Після успішного проходження тренінгів Ви отримаєте сертифікат!

sertificate smart new

 

Презентація навчального центру SMART  

Діяльність за проектом

Для участі у навчальних тренінгах SMART Technologies - заповніть заявку

Програма навчання - завантажити

Навчальні матеріали до тренінгу - Рівень 1 , Рівень 2

Приклад розробленого уроку - завантажити

Ви можете завантажити версію програми SMART Notebook, яка відповідає Вашим потребам з офіційного сайту компанії - завантажити

По завершенні навчання висловіть свої побажання та пропозиції щодо проведення терінгів зі SMART Notebook анкета

Шановні колеги!

Якщо ви пройшли тренінг з використання програмного забезпечення SMART Notebook, але не підготували сертифікаційну роботу з різних причин – ми допоможемо вам виправити ситуацію.

Запрошуємо Вас на майстер-класи з удосконалення навчальних матеріалів створених у ПЗ SMART Notebook до навчального центру SMART (ауд. 213)

Час проведення 13:10 до 14:30.

Час проведення 13:10 до 14:30.

18.04 - Можливості оновленого ПЗ SMART Learning Suite

25.04 - Особливості дизайну навчального ресурсу у SMART Notebook

10.05 - Створення тестів у SMART Notebook, онлайн-опитування та обробка результатів у ПЗ SMART Learning Suite

14.05 - Анімація об’єктів SMART та додавання звуку

24.05 - Інструменти запису екрану SMART

01.06 - Інтерактивні завдання для зворотнього зв’язку

13.06 - Ринок навчальних ресурсів SMART, Intel та хмарна версія для роботи студентів/школярів

Просимо зареєструватись для кращої організації роботи
Майстер-класи зі SMART

 

Звіт про діяльність

2013-2015 р.р.  Науково-педагогічні працівники Університету Грінченка, які успішно пройшли тренінги та виконали сертифікаційні роботи у 2013 - 2015 роках 
10.09.2013 р.  Вручення сертифікатів SMART 

 

Результати реалізації проекту:

  • Створено на базі Гуманітарного інституту навчальний центр SMART (грудень 2012 р.).
  • Відповідно до акту прийому-передачі на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей до Меморандуму про співробітництво між ПрАТ “Літер” та Київським університетом імені Бориса Грінченка для ефективного функціонування навчального центру SMART встановлено інтерактивні дошки на суму 112 551,00 грн. Встановлено 18 ПК та організовано WI-FI доступ (грудень 2012 р.). Грудень 2014 р. – проведено локальну мережу Університету (36 173 грн.).
  • Започаткована та реалізується програма «Навчання і підготовка НПП до впровадження у навчальний процес SMART Technologies».

За програмою «Навчання і підготовка НПП до впровадження у навчальний процес SMART Technologies» у 2017 році продовжено проведення занять у форматах дводенного та триденного тренінгів, два дні підряд та з перервою у тиждень. У порівнянні з 2013-15 роками, періодичність тренінгів зменшилась. Всього у 2016 році проведено 4 тренінги, серед яких 1 – для педагогів України, 3– змішані - для вчителів ЗНЗ та співробітників КУБГ.

smart zvit

Слід зазначити, що підвищився відсоток платних учасників. Так, у 2016 році з 27 учасників тренінгів, 18 взяли участь на платній основі. У 2017 році усі 42 учасники оплатили тренінги. За весь період реалізації проекту на рахунок Університету перераховано 26 900 грн.

В загальному тренінги прослухали 190 НПП КУБГ, з яких 72 викладачі і 10 студентів виконали сертифікаційні роботи та отримали відповідні сертифікати.

Підготовлено майстер-класи згідно з тематикою зазначеною у графіку для співробітників Університету та освітян міста.

Проведено інформаційно-рекламні заняття з педагогами міста Києва та Київської області (21.06.16, 04.11.16, 22.06.17, 28.08.17).