Images-loading

Із 2008 року в Університеті Грінченка функціонує гуртожиток для проживання студентів та співробітників. З метою збільшення кількості місць, поліпшення комфортності проживання, в 2010 році Університет облаштував нове приміщення студентського гуртожитку на базі спортивного інтернату-ліцею (бульвар Гавела Вацлава ,46). Площа гуртожитку становить 905,5 м.кв. Загальна кількість ліжкомісць у студентському гуртожитку – 160 для студентів та 31 кімната для співробітників Університету.

З 2016 введено в експлуатацію новий гуртожиток Університету за адресою: вулиця Старосільська, 2. Площа гуртожитку - 1769,6 м.кв.,; 106 кімнат для проживання студентів; загальна кількість ліжкомісць – 376.

Гуртожитки діють на основі Положення «Про гуртожиток Київського університету імені Бориса Грінченка», затвердженого Наказом ректора №485 від 04.10.2013 р.

Моніторинг умов проживання у студентському гуртожитку – побутових, психологічних, соціальних, матеріальних – підтверджує необхідність подальшої підтримки комфортного для студентів психологічного та соціально-культурного середовища.
Соціально-гуманітарна робота зі студентами , які проживають у гуртожитку, – складний та багатокомпонентний процес, що потребує від його організаторів:

• удосконалення процесу управління гуртожитком;
  • збереження гуртожитку в належному санітарно-технічному стані;
  • оновлення та підтримки санітарно-побутового обладнання приміщень загального користування.
  • постійної взаємодії адміністрації Університету, студентської ради гуртожитку, Студентського парламенту;
  • пошуку нових напрямів і форм соціально-педагогічної та культурно-дозвіллєвої взаємодії.

Кураторство гуртожитку здійснюється за напрямами:

• Психолого-педагогічний супровід. Метою механізму є психологічне коригування поведінки та діяльності студента, створення позитивного психологічного мікроклімату в студентському гуртожитку, а саме:
  • адаптація студентів до проживання в умовах віддаленості від своїх родин;

Культурно-дозвіллєва робота . Метою є формування культури проведення вільного часу, шляхом використання таких напрямів та форм культурно-дозвіллєвої роботи:

• інтелектуально-пізнавальні;
  • культурно-розважальні;
  • спортивно-оздоровчі;
  • взаємодії та комунікації

КОНТАКТИ :

Методист-консультант гуртожитк ів – Марцинюк Марія Іванівна (методист НМЦ СГВОДС), тел. (095)565-10-54 Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гуртожиток (бульва Гавела Вацлава, 46) - тел.(044) 455-41-53 (комендант – Наталія Василівна).

Гуртожиток (вул. Старосільська, 2) – 067-995-35-39 (комендант - Олена Висилівна).