Images-loading

Поселення студентів здійснюється в:

• Університетському гуртожитку № 1, Київ, вул. Старосільська, 2 (на 465 місць).
  • В орендованому гуртожитку Київського спортивного ліцею-інтернату за адресою: Київ, бульвар Вацлава Гавела, 46 (на 156 місць – для соціальних категорій).
  • У гуртожитки партнерів.

Кімнати розраховані на проживання 3 - 6 студентів.

Список документів, необхідних при поселенні студентів

в Університетські гуртожитки, (вул. Старосільська, 2,

бульвар Вацлава Гавела, 46):

1. Подання від структурного підрозділу.

2. Витяг з протоколу засідання Студентської ради структурного підрозділу.

3. Заява від студента на ім’я ректора.

4. Паспорт, копія паспорту 1, 3, 11 сторінки.

5. Копія ідентифікаційного коду.

6. 2 фотокартки.

7. Копії документів на пільгу (для пільгових категорій).

8. Медична довідка від медсестри нашого Університету (дозвіл на проживання в гуртожитку).

9. При поселенні квитанція про сплату за проживання (оплата авансовано щоквартальна за 3 місяці наперед:

• (бульвар Вацлава Гавела, 46: 1тис. 320 грн.);
  • (вул. Старосільська, 2: 2 тис. 220 грн. Оплачувати на 2 рахунки – за проживання 1.320 грн.; надання платних послуг – 900грн.).

10. Угоди.

11. Ордер.

12. Наказ на вселення в гуртожиток.

13. Перепустка в гуртожиток.

14. Соціальний паспорт студента.

Порядок виселення з гуртожитку:

1. За 14 днів до виселення студент сплачує всю заборгованість яка є на даний час і подає заяву про виселення з гуртожитку на ім’я ректора за підписами студента, завідувача гуртожитку, заступника директора/декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту/Факультету - (погоджено, посада, ПІБ заступника, підпис).

2. Заяву студент подає особисто методисту Навчально-методичного центру СГВОДС в 401 кабінет, (вул. Маршала Тимошенка, 13-б), попередньо узгоджує дату виселення.

3. При підписанні обхідного листа студент пред’являє бухгалтеру квитанції про сплату за весь період проживання.

4. Перепустку і кімнату в належному стані студент особисто здає завідувачу гуртожитку при виселенні.

5. Обхідний лист за підписами: бухгалтера (штамп бухгалтерії), коменданта, заступника директора/декана з соціально-гуманітарної роботи та інших студент здає у Навчальний відділ Інституту/Факультету.

6. В разі самовільного виселення студента з гуртожитку (без належного оформлення заяви), бухгалтерія продовжує нараховувати кошти за проживання.