Images-loading

Події соціального проекту

08 жовтня 2016 року стартував VII етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва», який уже впродовж шести років наповнює життя киян яскравими емоціями, змістовним дозвіллям, цікавим навчанням. За ці роки у проекті взяли участь різні вікові категорії: діти, батьки, учнівська і студентська молодь, ветерани праці та війни, діти учасників АТО.

В цьому році в рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва» Інститут мистецтв приготував безліч сюрпризів: концертні програми і театралізовані вистави, майстер-класи з образотворчого мистецтва і дизайну та багато іншого. Концертна програма з нагоди урочистого відкриття Соціального проекту включала музичні та хореографічні композиції у виконанні студентів – переможців фестивалів і конкурсів.

Інститут журналістики провів творчий майстер-клас для дітей міста Києва «Народження книги». У майстер-класі взяли участь школярі від 8 до 13 років та викладачі кафедри видавничої справи. Мета проекту – показати дітям процес створення книги власними руками від початкової ідеї до завершеного вигляду, включити всіх у творчих процес, сприяти співпраці. У творчій атмосфері діти не лише створювали власні обкладинки та ілюстрації до книжок, а й ділилися своїми мріями та придумували цікаві історії.

Студенти напряму підготовки «Дошкільна освіта» разом з викладачами Педагогічного інституту організували театралізовану виставу «Як баба Яга щастя шукала». Разом з героями казки діти грали в ігри, спортивні розваги та приймали участь у творчому конкурсі «Намалюй Щастя».

Факультет права та міжнародних відносин продовжив роботу Консультаційного пункту. Юридична клініка «АстреЯ» надає киянам правову допомогу з питань: Захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій; Цивільного, сімейного, трудового,житлового, адміністративного,земельного права та соціального забезпечення; Захисту прав молоді та неповнолітніх; Правової просвіти населення.

В Інституті філології представники кафедр познайомили гостей із тим, що буде запропоновано на соціальному проекті: мовними школами (англійська, французька), конкурсами, фестивалями, святковими програмами тощо. На завершення урочистого відкриття проекту студенти І курсу виконали гімн Інституту філології та запросили всіх присутніх до загального фотографування.

В Інституті людини відновив роботу Психологічний центр експрес-діагностики. Також в день відкриття нового етапу Соціального проекту для киян було проведено профорієнтаційний захід «Університетський вибір». Для дітей працювала творча майстерня «чарівна осінь» та ігротека.

Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту презентував громаді міста Школу здоров’я, в якій кожний бажаючий може відвідувати заняття зі степ-аеробіки та фітбол-аеробіки.

Інститут післядипломної педагогічної освіти запросив гостей святкового заходу до навчання у Мовних школах: Розмовному клубі «Говоримо українською» та «Спілкуємось англійською».

Університетський коледж радо відчинив двері всім, хто зацікавлений вивчати англійську та українську мови, математику, вчитися грі на фортепіано та ходити до спортивної школи на заняття з волейболу.

 

Основні напрями та форми роботи соціального проекту «З Києвом і для Києва»

 

 

28 грудня 2015 року в Києві оголосили переможців Всеукраїнського конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні 2014-2015».

Конкурс, що тривав впродовж минулого року, зібрав кращі практики бізнесу, які допомагають вирішувати гострі соціальні та екологічні проблеми суспільства, залучаючи експертизу компаній та знання, досвід і робочий час співробітників. Цього року було особливо відзначеноорганізації та установи, волонтерські програми яких спрямовані на подолання наслідків соціальних  конфліктів.

Київський університет імені Бориса Грінченка отримав перемогу у номінації «Партнерська програма: Освіта». Це є високою оцінкою Соціального проекту «З Києвом і для Києва»,програма якого продемонструвала, що робочий час, досвід та знання співробітників допомагають вирішувати нагальні проблеми в різних сферах суспільного життя.

Конкурс, який проводився в Україні вчетверте, був ініційований Фондом Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору ООН в Україні та Українським форумом благодійників. Оцінка відбувалась за британською методологією, розробленою організацією Business in the Community, яка є однією з провідних експертних організацій Європи у сфері розвитку корпоративної соціальної відповідальності та корпоративного волонтерства.

 

eastern europe

 

Завершила свою роботу  Конференція «Соціальне партнерство. Спільні виклики - спільне майбутнє», яка стала фіналом програми третього Міжнародного Форуму «Найкращі соціальні проекти України»-2015 - всеукраїнської комунікаційної платформи представників усіх секторів соціальної системи, сучасних інноваторів. Конференція зібрала відомих дослідників, реформаторів, політиків, бізнесменів, керівників органів виконавчої влади, лідерів громадських об’єднань.

Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України-2015» об'єднав 22 регіони України, зібравши 198 реалізованих соціальних проектів, які пройшли незалежний аудит найвпливовіших експертів сьогодення в галузі маркетингу, комунікацій, менеджменту, організаційного розвитку, громадської діяльності, сталого та відповідального бізнесу. 

За підсумками народного голосування та високої оцінки Конкурсної комісії, соціальний проект «З Києвом і для Києва» Київського університету імені Бориса Грінченка став фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Найкращі соціальні проекти України-2015»

Вітаємо наш Університет із визнанням у світі соціальних проектів України!

 

gramota sots proekt

 

У Гуманітарному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка з жовтня до травня вже не перший рік діє соціальний проект «З Києвом і для Києва». Кафедра української мови запрошує всіх бажаючих до розмовного клубу «Говоримо українською», де кияни мають змогу зануритися в україномовне середовище, долучитися до вивчення норм сучасної української літературної мови, отримати знання з культури усного та писемного мовлення, познайомитися з історією української мови.

Цього року на адресу Директора Гуманітарного інституту Бондаревої О.Є. надійшов лист від Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва зі словами вдячності за організацію та високий рівень фахової підготовки залучених до роботи в проекті доцента кафедри української мови Русаченко Н.П. та студентів ІІІ курсу спеціальності «Українська філологія (мова та література)» Корнєєвої Г.В., Гуртової Ю.А., Сенич Т.В., Нагорної С.О.

 

Подяка

29–31 травня 2015 року у Центрі «АККО Інтернешнл» відбувся урбаністичний фестиваль міських проектів «PRO місто».

«PRO місто» - це:

  • відкрита платформа для діалогу та взаємодії всіх, хто шукає найкращі ідеї для Києва і хоче втілювати їх у життя;
  • новий формат співпраці громадських активістів, влади, бізнесу, експертів та простих киян для позитивних змін у місті;
  • можливість дізнатися чим займається міська влада та долучитися до проектів міського розвитку;
  • об’єднання на одному майданчику близько сотні учасників – громадських організацій, ініціатив, спільнот, які змінюють Київ і готові ділитися власним досвідом.

Київський університет імені Бориса Грінченка був всебічно та різнопланово представлений на цьому фестивалі. Це було досягнуто завдяки яскравій та ґрунтовній презентації Соціального проекту «З Києвом і для Києва». Від Університету це право було надано проректору з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи – Бєлофастовій Таїсії Юріївні. Рекламний банер та буклети Університету доповнили інформаційне поле щодо діяльності нашого навчального закладу та його внеску в розвиток столиці.

Приємно відзначити, що серед партнерів Департаменту освіти КМДА (серед вищих навчальних закладів) наш Університет посідає перше місце, що є визнанням внеску Київського університету імені Бориса Грінченка в реалізацію соціально-гуманітарних проектів міста Києва.