Images-loading

Соціальний проект

З 6 жовтня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка продовжує свою роботу ІХ етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Киянам пропонується відвідувати: мовні школи, комп'ютерні курси, клуби за інтересами, консультації, тренінгові заняття; творчі гуртки, студії, концертні програми, конкурси; оздоровчі програми.

Безкоштовне отримання послуг в рамках даного проекту надається: пенсіонерам, дітям бійців антитерористичної операції, а також тих, які загинули під час бойових дій в зоні АТО або в наслідок поранення; громадянам, які мають статус переселенця; ветеранам Великої Вітчизняної війни; сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування; інвалідам; дітям із малозабезпечених сімей; дітям із багатодітних сімей (5 і більше осіб до 18 років).

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» вже 8-й рік поспіль продовжує бути актуальним серед мешканців столиці. Він надає можливість всім бажаючим у вихідні дні реалізувати свої творчі та особистісні потреби, сприяє створенню гарного настрою, згуртовує родини спільними інтересами та змістовним дозвіллям.

 

Загальна координація – 461-02-55 (НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів)

 

 

 

podiaka sots centr 

stattya