Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Волонтерський рух Волонтерська діяльність

Волонтерська діяльність

Університет Грінченка вітає особовий склад ТСЦ оборони України із Днем Захисника України

14 жовтня 2016 року, вшановуючи мужність та героїзм наших Захисників у збереженні територіальної цілісності України, творча команда грінченківців привітала із Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та Святої Покрови Пресвятої Богородиці особовий склад Тактично-стратегічного центру оборони України культурно-мистецьким патріотичним проектом.

У заході взяли участь студенти та викладачі Інституту мистецтв, співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів. Святковий настрій створювали: Заслужений артист України Сергій Юрченко, Заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, студенти мистецьких спеціальностей (хореографи та вокалісти).

Грінченківська громада передала до кімнати відпочинку особового складу ТСЦ оборони України подарунки: телевізор та солодощі.

Цей захід продовжив добру традицію дієвої підтримки та вшанування Університетом Української армії.

 

 

Благодійна акція «Барви осені»

30 вересня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка пройшов Благодійний ярмарок «Барви осені», спрямований на підтримку Сіверської Софії Миколаївни 2015 року народження. На сьогоднішній день, Софійка знаходиться на стаціонарному лікуванні у неврологічному відділенні КУТОР «Тернопільська обласна лікарня».

Грінченківці зібрали і переказали до Благодійного фонду «Союз волонтерів України», який опікується дівчинкою, 6425 грн.

Сподіваємось на скоріше одужання.

 

 

Бійці АТО передали грінченківцям прапор із передової

12 червня 2016 року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся патріотичний культурно-мистецький проект Заслуженого діяча мистецтв України Анжели Ярмолюк «Я чекаю тебе!».

На заході були присутні учасники антитерористичної операції на Сході країни, військовослужбовці Київського гарнізону, курсанти військових училищ, родини учасників бойових дій та мешканці столиці.

Під час дійства, Народний артист України Фемій Мустафаєв передав Київському університету імені Бориса Грінченка привезений з фронту прапор, на якому свої підписи та повідомлення для грінченківців залишили воїни-захисники, що зараз перебувають на передовій, захищаючи територіальну цілісність Української держави. Від імені командирів військових частин Фемій Мансурович подякував Університету за постійну підтримку бійців АТО та волонтерську допомогу.

Візит студентів Педагогічного інституту до Спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів №8 Шевченківського району м. Києва

 

17 грудня 2015 р., напередодні дня Святого Миколая, студенти Київського університету імені Бориса Грінченка в особі студентської ради Педагогічного інституту завітали до вихованців Спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів №8 Шевченківського району м. Києва.

У веселій, невимушеній атмосфері вихованці разом із нашими студентами виготовляли іграшки на Новорічну ялинку, грали в ігри, відгадували загадки, брали участь у різноманітних конкурсах. Захоплююча атмосфера, подарунки та солодощі створили позитивний настрій для всіх учасників соціального заходу. Вихованці на стільки захопилися цією подією, що не бажали «відпускати» наших студентів, і наші студенти також не поспішали завершувати дружню зустріч. Всі очікують на продовження. 

 

Грінченківці передали теплий одяг вихованцям спеціалізованої школи-інтернату №8

Студенти та співробітники Київського університету імені Бориса Грінченка зібрали та передали одяг для вихованців столичної школи-інтернату №8 Шевченківського району.

Теплі светри, джинси та шарфи відтепер зігріватимуть дітлахів з особливими потребами, які навчаються і мешкають в інтернаті.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Візитівка Волонтерський рух Волонтерська діяльність