Оголошення

Шановні грінченківці!

У рамках співпраці Київського університету імені Бориса Грінченка та Корпорацією Microsoft Ви маєте унікальний шанс отримати БЕЗКОШТОВНУ підписку на Office 365!

Microsoft Office 365 — це платний хмарний інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft, що розповсюджується за схемою «програмне забезпечення + послуги».

Підписка дає можливість працювати разом на пристроях iOS, Android або Windows у реальному часі звідусіль, безпечно ділитися файлами й легко спілкуватися між собою, надсилати електронні листи й переглядати, редагувати та спільно використовувати документи на планшеті або телефоні.

 

Ви отримуєте доступ до таких ефективних інструментів співпраці:

Office365

 

Зацікавило? заповніть анкету: Реєстрація/відновлення доступу до MS Office 365

 

 

Дата: 29 серпня 2019 року 
Час: 10:00
Місце проведення: Актова зала навчального корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б)

 

Щорічний університетський форум «Навчаємо для майбутнього»

Шановні колеги!

Повідомляємо, що серпнева сертифікація ЕНК стартувала. Подання документів та внесення даних у таблицю «СЕРТИФІКАЦІЯ ЕНК: Список навчальних дисциплін, до яких мають бути розроблені та сертифіковані ЕНК у 2019 році» триває до 3 вересня 2019 року.

Нагадуємо, що процес сертифікації є відкритим і відображається у вільному для перегляду документі (при авторизації в корпоративному акаунті) на окремих сторінках відповідно місяцю.

Експертам кафедр необхідно заповнити форму «фахова експертиза». Результати експертизи доступні за посиланням. Автор ЕНК має самостійно зарахувати 2-х експертів на курс (інструкція зарахування) .

Для консультацій звертайтеся до помічника керівника з ІКТ Вашого структурного підрозділу. За необхідності консультації співробітників НДЛ інформатизації освіти слід зареєструватись.

.

Шановні колеги!

ЗАПРОШУЄМО ВАС до участі у навчальних тренінгах з підвищення кваліфікації для викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED», що відбудуться у період з 13 по 25 червня.

Тренери, теми та терміни проведення навчальних тренінгів:

 • Наталія Морзе (проректор з інформатизації навчально-наукової та адміністративної діяльності, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України, професор), Марія Гладун (старший викладач кафедри комп’ютерних наук і математики, науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти):
  «Формувальне оцінювання. Використання електронних освітніх ресурсів для формувального оцінювання», 13 червня (14:00-18:00);
 • Наталія Морзе, Марія Гладун:
  «Дослідно-пізнавальний підхід (IBL - Inquiry based learning) при навчанні учнів. Електронні освітні ресурси для впровадження дослідно-пізнавального підходу в навчанні», 14 червня (10:00-14:00);
 • Наталія Морзе, СвітЛана Василенко (заступник завідувача з питань змісту і досліджень НДЛ інформатизації освіти):
  «Сторітелінг в освітньому процесі», 24 червня (14:00-18:00);
 • Наталія Морзе, Марія Гладун:
  «Онлайнова педагогіка та структура дизайну для ефективного онлайн-навчання»; «Співпраця та коллаборація» , 25 червня (13:00-17:00).

Програма тренінгів за посиланням

Участь у заходах, що сприятимуть вдосконаленню цифрової й дидактичної компетентностей викладачів ЗВО, здійснюється за попередньою онлайн-реєстрацією.

Бажані стартові навички:

 • Сформована цифрова компетентність (стандартизований рівень)
 • Мотивація до отримання нових знань і навичок та передачі інноваційного досвіду.

Кінцевий термін реєстрації для участі у тренінгах: 12 червня 2019 р. (до 22.00 год). Кількість учасників обмежена. Сертифікат міжнародного зразка про підвищення кваліфікації із зазначенням 30-ти годинного курсу отримають учасники за відвідування усіх чотирьох тренінгів.

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

Василенко СвітЛана Василівна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: 050-28-18-437

*«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»

 

Інформаційний лист

Шановні колеги! 

Просимо Вас долучитися до процесу формування бюджету Університету на 2020 р. та надати пропозиції керівникам структурних підрозділів для їх узагальнення та скеровування головному бухгалтеру. Зведений проект бюджету Університету буде розглянутий на засіданнях ректорату та Вченої ради Університету.

 

Впродовж квітня 2019 року співробітниками НДЛ інформатизації освіти було проведено опитування з метою виявлення потреб в удосконаленні цифрової компетентності науково-педагогічних працівників Університету Грінченка.

Колеги виявили зацікавленість у навчанні з усіх запропонованих тематик, зокрема:

 

Тренінг

Кількість бажаючих

«Налаштування журналу оцінок у MOODLE»

59

«Створення РР-презентацій»

42

«Як організувати навчання з використанням спільних онлайн-документів»

40

«Створення тестових завдань у MOODLE»

38

«Як створити лекцію у MOODLE»

38

«Ресурс «Завдання» у MOODLE»

33

«Наповнення інституційного репозиторію»

20

«Налаштування профілю Google Scholar»

18

 

Зазначені тренінги відбудуться протягом травня-червня 2019 року. Інформація щодо кожного з них буде попередньо опублікована на порталі.

Проведення тренінгу  «Налаштування журналу оцінок у MOODLE»  заплановано на 18 або 19 червня у корпусі № 1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б).

Реєстрація та голосування для визначення оптимальних дати та часу – за посиланням: «Налаштування журналу оцінок у MOODLE»

Тривалість тренінгу – 1 год. 20 хв.

Аудиторії будуть повідомлені додатково.

Запрошуємо до участі!

Останній термін подачі заявки: 20 травня 2019 року
Контакти: науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти, Настас Дар’я Леонідівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

У рамках співпраці Київського університету імені Бориса Грінченка та Microsoft студентам та співробітникам надано можливість БЕЗКОШТОВНО скласти міжнародний сертифікаційний іспит Microsoft та довести високий рівень сформованості ІК-компетентності!

Вартість проходження сертифікаційного іспиту та отримання сертифікату за межами Університету Грінченка складає від 3500 грн!

Іспит проводиться за трьома лініями професійного розвитку:

Microsoft Office Specialist (MOS)

Microsoft Certified Educator (MCE)

Microsoft Technology Associate (MTA)

Сертифікат MOS підтверджує практичні навички застосування одного із продуктів Microsoft Office, а саме:

 • Microsoft Office Word
 • Microsoft Office Excel
 • Microsoft Office PowerPoint

Сертифікат MCE підтверджує загальну технічну грамотність викладачів, необхідну для надання студентам комплексного навчання з можливістю їх адаптації під конкретні завдання.

Під час іспиту перевіряються досягнення технічної грамотності в шести предметних областях згідно рекомендованої ЮНЕСКО схемою професійних умінь викладачів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Теми, які будуть розглянуто під час іспиту: сприяння співпраці студентів, сприяння кваліфікованому спілкуванню, сприяння саморегулюванню, сприяння вирішенню реальних проблем, сприяння використанню студентами інформаційних та комунікаційних інструментів (ІКТ), використання ІКТ для ефективного навчання).

Сертифікат MTA підтверджує основні технологічні знання з комп’ютерних наук та ІТ-інфраструктури. Іспити проводяться за одним із напрямків:

 • 98-349: Windows Opening System Fundamentals
 • 98-361: Software Development Fundamentals
 • 98-364: Database Fundamentals
 • 98-365: Windows Server Administration Fundamentals
 • 98-366: Networking Fundamentals
 • 98-367: Security Fundamentals
 • 98-375: HTML 5 Application Development Fundamentals

Робоча мова іспитів: російська або англійська.

Перемога у конкурсі та отримана можливість складати міжнародний сертифікаційний іспит від Microsoft дозволить:

1. Продемонструвати рівень володіння новітніми технологіями

2. Оцінити свої вміння та набути більшої впевненості щодо власних можливостей

3. Досягнути більших успіхів у навчанні та кар’єрі

4. Зарекомендувати себе спеціалістом із сучасних технологій

5. Отримати визнання та конкурентні переваги на ринку праці

6. Вдосконалити навички роботи з технологіями Microsoft

Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму
Заявка на участь у конкурсі "СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ MICROSOFT"

Для визначення переможців журі буде зважати на Ваші аргументи, вмотивованість та жагу до перемоги.

ПОСПІШАЙТЕ! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Корисні посилання:

Microsoft Office Specialist Program

Microsoft Certified Educator Program

 

05 15 MOS 05 15 MCE 05 15 МТА

Шановні колеги!

НДЛ інформатизації освіти пропонує пройти опитування для визначення корисних тренінгових програм удосконалення Ваших цифрових навичок для організації ефективної взаємодії зі студентами Університету Грінченка та з колегами.

Просимо зазначити усі корисні Вам у поточному семестрі тренінгові програми.

Ми підготуємо реєстрацію на найбільш популярні і за набором груп організуємо навчання.

Тривалість навчання – півтори години. Обирайте усі варіанти, що Вам підходять.

Для проходження опитування скористайтесь персональним кабінетом в систеті Moodle, перейшовши за посиланням.

 

Шановні колеги!

В Університеті Грінченка затверджено Положення про ЕНК: порядок створення, сертифікації та використання у системі е-навчання (нова редакція, наказ від 08.05.2019 № 318).

За рішенням ректорату в першу чергу цього року будуть сертифікуватись ЕНК для студентів заочної форми навчання та студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

За поданням керівників структурних підрозділів підготовлено Графік сертифікації.

Авторів просимо дотримуватись встановлених термінів подання ЕНК на сертифікацію.

Інформуємо, що процес сертифікації є відкритим і відображається у вільному для перегляду документі (при авторизації в корпоративному акаунті) на окремих сторінках відповідно місяцю.

Експертам кафедр необхідно заповнити форму «фахова експертиза». Результати експертизи доступні за посиланням. Автор ЕНК має самостійно зарахувати 2-х експертів на курс (інструкція зарахування). Після опублікування наказу щодо сертифікації цього ЕНК, експерт може відрахувати себе з курсу самостійно.

Для консультацій звертайтеся до помічника керівника з ІКТ Вашого структурного підрозділу. За необхідності консультації співробітників НДЛ інформатизації освіти слід зареєструватись.

 

Корисні посилання:

Дата проведення: 06 грудня 2018 року

Місце проведення: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

ІНСТИТУТ ЛЮДИНИ

Розвиток емоційного інтелекту: перший крок

Тренер: Бреус Юлія Володимирівна, доцент кафедри практичної психології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд. 407

Реєстрація

 

Соціально-психологічні технології в роботі викладача

Тренер: Цюман Тетяна Петрівна, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд.207

Реєстрація

 

Ранкова зустріч як новітня технологія Нової української школи

Тренер: Заєркова Наталія Віталіївна, ст.викладач кафедри спеціальної психології, колекційної та інклюзивної освіти

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти спеціальностей «Дошкільна освіта та «Початкова освіта»

Аудиторія: ауд.311

Реєстрація

 

Країна гідності: адвокація прав молоді за рекомендаціями ради Європи

Тренери: Лях Тетяна Леонідівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи; Попова Альона Олексіївна, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти Університету

Аудиторія: ауд. 211

Реєстрація

 

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ

Креативний коворкінг «На стилі»

Тренер: Порядченко Л.А., доцент кафедри початкової освіти

Час проведення: 10.00-11.25

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти

Аудиторія: ауд. 406

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

«Чи присутній на заняттях текст?..»

Тренер: Сінченко Олексій Дмитрович, доцент кафедри української літератури і компаративістики

Час проведення: 8.30-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти (зо осіб)

Аудиторія: ауд.414

Реєстрація

 

Інсценізація п’єси Неди Нежданої «Коли повертається дощ» за результатами багатоаспектного аналізу художнього тексту

Тренер: Вірченко Тетяна Ігорівна, професор кафедри української літератури і компаративістики

Час проведення: 10.00-11.50

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти (40 осіб)

Аудиторія: ауд. 310

Реєстрація

 

Майстер-клас з фонетики німецької мови

Тренер: Кадубовська Світлана Сергіївна,старший викладач кафедри германської філології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Для початківців у вивченні німецької мови та бажаючих покращити рівень її знання (30 осіб)

Аудиторія: ауд. 307

Реєстрація

 

«Японія. Культурний шок!»

Тренери: Гілевич Аліна Василівна, викладач кафедри східних мов і перекладу; Боришполець Юлія Василівна, старший викладач кафедри східних мов і перекладу

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Студенти Університету

Аудиторія: ауд. 312

Реєстрація

 

«Методична скарбниця Грінченка-вчителя»

Тренер: Бурко Ольга Василівна, молодший науковий співробітник НДЛ «Грінченкознавства»

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Студенти (підготовка до практики)

Аудиторія: ауд. 204

Реєстрація

 

«Допоможи ближньому своєму: перша домедична допомога»

Тренер: Постолюк Маргарита Сергіївна, студентка Інституту філології, рятувальник Мальтійської служби допомоги м. Києва

Час проведення: 8.00-9.50; 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 021

Реєстрація

 

«Проблеми соціолінгвістичної ситуації в Україні та Італії»

Тренер: Сальваторе Дель Гаудіо, професор кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд.211

Реєстрація

 

«Знати минуле, щоб мати майбутнє»

Тренер: Дзюбенко Оксана Михайлівна, доцент кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 304

Реєстрація

 

Індійський живопис

Тренер: Ірина Дзюба, Катерина Дзюба, представники Індійського культурного центру Посольства Індії в Україні

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 203

Реєстрація

 

«Сучасні аспекти реалізації норм української мови в професійній комунікації викладача»

Тренер: Горохова Тетяна Олександрівна, викладач кафедри української мови

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд. 209

Реєстрація

 

«Техніки подолання стресу»

Тренер: Саврасова-В’юн Тетяна Олександрівна, заступник директора Інституту

Час проведення: 8.30-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 306

Реєстрація

 

«Нові методи виховання й освіти у США: деліберативний аспект»

Тренер: Пилинський Ярослав Миколайович, доцент кафедри германської філології

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд.303

Реєстрація

 

Іноземна мова: вивчаємо інтуїтивно з Віталієм Зубковим

Тренер: Якуба Валентина Володимирівна, завідувач кафедри англійської мови та перекладу

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 503

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка

Тренер: Макарова Марія Володимирівна, доцент Кафедра бібліотекознавства та інформології

Час проведення: 08:30-09:50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 111

Реєстрація

 

Презентація проекту «Київ – всесвітня книжкова столиця»

Тренер: Осмоловська Олена Анатоліївна, доцент кафедри видавничої справи

Час проведення: 10:00-11:20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 504

Реєстрація

 

Презентація проекту «Портретний відеонарис: «Людина як людина»

Тренер: Лісневська Аліна Леонідівна, доцент кафедри журналістики та нових медіа

Час проведення: 10:00

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 124

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ

"Оспівуємо картину, або, про що бачимо - про те і співаємо"

Тренер: Дикий Денис Володимирович, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд.403

Реєстрація

 

Майстер-клас з арт-терапії

Тренер: Людмила Миколаївна Волкова, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва

Час проведення: 9.55 – 11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд.402

Реєстрація

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ

Інтерактивний метод «Жива бібліотека: Soft skills: навички майбутнього»

Тренер: Штепа Олена Валентинівна, доцент кафедри

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 411, 502, 505- б, 512-а

Реєстрація

 

Воркшоп «Лідерство під мікроскопом: основи ефективної взаємодії»

Тренери: Білошицька Анастасія Сергіївна, старший науковий співробітник ННЦ культури лідерства; Калюжна Ірина, молодший науковий співробітник ННЦ культури лідерства

Час проведення: 10.00-11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 099

Реєстрація

 

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Майстер-класс "Гончарне мистецтво Трипільської доби"

Тренер: Михайло Юрійович Відейко

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі та студенти Університету, гості.

Аудиторія: ауд. 409

Реєстрація

 

Workshop для викладачів з методик формування критичного мислення у студентів

Тренер: Тетяна Іванівна Бондар

Час проведення: 11.50 – 13.10

Цільова аудиторія: Викладачі Університету

Аудиторія: ауд. 414

Реєстрація

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ПРАВА ТА МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН

Етикетні правила прийому гостей

Тренер: Брайчевська Олена Андріївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: ауд. 616

Реєстрація

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ЗДОРОВ'Я, ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ

Майстер-клас з танцю

Тренер: Бистра Ірина Ігорівна, старший викладач кафедри спорту та фітнесу

Час проведення: 10.00-11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти

Аудиторія: Спортивна зала

Реєстрація

 

 

УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ КОЛЕДЖ

Майстер-клас із виготовлення авторських листівок «Монотипія – барвистий світ фантастичних візерунків»

Тренер: Шеменьова Юлія Володимирівна, викладач

Час проведення: 8.30-9.50

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 313

Реєстрація

 

Тренінг з тайм менеджменту

Тренер: Кравець Світлана Геннадіївна, викладач

Час проведення: 8.30 – 11.15

Цільова аудиторія: Викладачі й студенти Університету

Аудиторія: ауд. 205

Реєстрація

 

 

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Підготовка і проведення навчального тренінгу для слухачів курсів ІППО

Тренер: Петрощук Н.Р.

Час проведення: 10.00

Цільова аудиторія: Викладачі, педагогічні працівники, методисти

Аудиторія: ауд. 413

Реєстрація

 

Удосконалення педагогічної техніки та розвиток педагогічного артистизму

Тренер: Сафарян С.І., кандидат педагогічних наук, доцент

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі

Аудиторія: ауд. 405

Реєстрація

 

Трансформаційна коучингова гра "Навігатор: від мрії до результату"

Тренер: Мерзляква О.Л., кандидат психологічних наук, доцент кафедри методики мов та літератури

Час проведення: 10.00-11.20

Цільова аудиторія: Викладачі

Аудиторія: ауд.114

Реєстрація