Images-loading

Конференції, семінари

IV Міжнародна науково-практична конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття»

12-13 квітня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

ІХ щорічна Міжнародна наукова конференція «Літературний процес: полівекторність сучасного світу (людина, рух, простір, час)»

06-07 квітня 2018 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

28 березня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

16 березня 2018 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики»

15 грудня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Всеукраїнська наукова конференція (Х щорічні грінченківські читання) «Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка»08 грудня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи»  (у циклі Анохінських читань)

27 листопада 2017 року