Images-loading

Конференції, семінари, круглі столи

Всеукраїнська науково-практична  конференція з міжнародною участю «Мистецтво танцю і хореографічна освіта: досвід, тенденції, перспективи»

19 квітня 2019 року

V Міжнародна науково-практична конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття»

04 квітня 2019 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

22 березня 2019 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Всеукраїнська наукова  конференція – ХІ щорічні Грінченківські читання «Борис Грінченко в літературному, культурно-освітньому та громадсько-політичному житті України»

07 грудня 2018 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

IІ Міжнародна наукова конференція «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: варіативність моделей неперервної педагогічної освіти»

28 листопада 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Міжнародна науково-практична конференція «Цькування у шкільних колективах (булінг): політики і практики запобігання та подолання»

26 жовтня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Міжнародна наукова конференція «Трансформаційні процеси в сучасному суспільстві: українсько-китайський контекст»

17 вересня 2018 р.