Images-loading

Конференції, семінари, круглі столи

Всеукраїнська наукова  конференція – ХІ щорічні Грінченківські читання «Борис Грінченко в літературному, культурно-освітньому та громадсько-політичному житті України»

07 грудня 2018 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

IІ Міжнародна наукова конференція «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: варіативність моделей неперервної педагогічної освіти»

28 листопада 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Міжнародна науково-практична конференція «Цькування у шкільних колективах (булінг): політики і практики запобігання та подолання»

26 жовтня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Міжнародна наукова конференція «Трансформаційні процеси в сучасному суспільстві: українсько-китайський контекст»

17 вересня 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

VІII щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Київ і кияни у мультикультурному просторі України: підсумки і перспективи історико-урбаністичних досліджень»

23 травня 2018 р.

05 15 konf fzfvs 01

15 травня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

IV Міжнародна науково-практична конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття»

12-13 квітня 2018 року