Волонтерський рух в Університеті Грінченка

4 червня 2022 року викладачі та студенти Університету Грінченка, доєднавшись до волонтерського руху міста Києва, взяли активну участь у проведенні свята до Міжнародного дня захисту дітей. Захід відбувся у парку «Незнайка» міста Ірпеня.

Викладачі Педагогічного інституту О. А. Половіна, І. В. Кондратець, Т. Ю. Шинкар, заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Ю.Ю. Савченко провели для дітлахів Ірпеня та навколишніх сіл майстер-класи «Малювання кульками», «Копійки з фольги», «Складемо казку», «Музичні діалоги», «Дивовижний оркестр». Майстер-класи і для дітей , і для батьків мали психолого-педагогічне спрямування. Адже батьки отримали поради й рекомендації щодо виховання й розвитку дітей, а діти під час рефлексійної вправи «Що купиш за зроблену копійку собі, батькам, дітям, котрі поряд з тобою?» мали відповісти на непросте питання і собі, і оточуючим.

Викладачі Інституту мистецтв М. О. Сохань, А. І. Хмельова, С. В. Стрельцова, заступниця директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи І. І. Ткаченко та студенти порадували дітей майстер-класами з акторської, хореографічної майстерності, бісероплетіння, оригамі, паперопластики, виготовлення вітальних листівок та малювання.

Фахівці Інституту людини О. М. Рева, Н. В. Миколенко, заступниця директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи І. В. Музиченко та студенти-старшокурсники надали таку необхідну в час воєнного лихоліття психологічну підтримку дітям та їх батькам, провівши консультації безпосередньо під час свята.

Організатори свята в Ірпені ставили перед собою мету повернути дітям радість життя, посмішки на їх обличчя, психологічну рівновагу. Волонтери нашого Університету доклали максимум зусиль до втілення цієї благородної мети у життя.

Волонтерський рух в Університеті Грінченка